חדשות היום

וול סטריט נסחרת במגמה מעורבת ; טסלה הודיעה כי תחל למסור רכבים ראשונים שיוצרו בסין עוד לפני 2020

תמונת מצב מדדי וול סטריט-

 

 

Bitcoin (BTC-USD) Δ

 

Texas Oil Δ

 

Gold (XAU-USD) Δ

 

 

VIX Δ

 


 

חדשות היום

טסלה השתקמה בסין
יצרנית הרכבים החשמליים טסלה (ס.TSLA) לא מפסיקה להפתיע והיום יוצאת בהודעה כי עוד לפני 2020 תחל להוציא את הרכבים אשר יוצרו בסין. ב-30 לדצמבר, יום שני הקרוב, היא צפויה לספק את 15 הרכבים הראשונים מדגם 3 לעובדי החברה. עוד דווח כי הצפי עד סוף שנת 2020 הוא להגיע לייצור של 3,000 רכבים לשבוע.

כלכלת בריטניה בסכנה
הבנק המרכזי בבריטניה עדכן היום את התחזיות שלו לצמיחה הכלכלית לרבעון הרביעי כלפי מטה ל-0.1% בלבד. הסיבה העיקרית שצוינה היא הירידה בהוצאות הצרכנים והאי-ודאות בשל הברקסיט. הסקרים המקומיים מצביעים על המשך המגמה גם בשנה הבאה, כשכבר עכשיו המצב הינו בין הגרועים שידעה בריטניה.

המגמה פשוט לא נרגעת- עוד מנכ"ל מתפטר
קבוצת ההשקעות היפנית סופטבנק הודיעה היום על התפטרותו של טדאשי ינאי מתפקיד מנכ"ל החברה לאחר 18 שנה בתפקיד. טדאשי הינו ממייסדי החברה והוא צפוי לסיים את תפקידו כבר בסוף החודש. בין אם קיים קשר למקרה או לא, סופטבנק נמצאת בתקופה בה היא סופגת ריקושטים מהשקעתה הרבה בחברת שיתוף חללי העבודה WeWork, אשר נכשלה בדרכה להנפקה מוקדם יותר השנה.

ניסאן החלה במדיניות של קיצוצים
גורמים המקורבים ליצרנית הרכבים היפנית ניסאן, אמרו היום כי החברה החלה בתהליך קיצוץ הוצאות משמעותי, לצרכים הלא חיוניים, בעוד שהיא מנמקת זאת כיוון שמכירות הרכבים צנחו משמעותית וקיימת ירידה ברווחים. הקיצוץ בא לידי ביטוי בעיקר על נסיעות מיותרות, תמריצי מכירות ואירועי קידומי מכירות- "ישיבות שבעבר שלושה או ארבעה בעלי תפקידים היו נוסעים לשם, עכשיו ככל הנראה יגיע לישיבה רק נציג אחד לצורך ייצוג. התכנסויות וארוחות ערב בוטלו לחלוטין או בחלק מהמקרים יוחלפו בשיחות וידיאו".

פולקסווגן יוצאת בהודעה מפתיעה
יצרנית הרכב הגרמנית פולקסווגן מסרה היום כי תגיע ליעדי המפתח שהציבה לעצמה בייצור רכבים חשמליים מוקדם מהצפוי. החברה תייצר מיליון כלי רכב חשמליים עד לסוף 2023, שנתיים מוקדם ממה שאמרו בהתחלה. עד שנת 2025 הצפי הוא ייצור של 1.5 רכבים.

 

 

 


 

המלצת ספר היום

 

 

 


 

חופשות בבורסות

 


 


 

ספליט הפוך

 

 

 


 

פגישות FDA לקבלת אישור

 


 

כנסי ביוטכנולוגיה

 

 


 

נתוני מאקרו

 

 

 

 


 

פרסום דו"חות פיננסיים

 

 

***אין באמור המלצה לקניה או מכירה של ניירות ערך, הכותב עשוי להחזיק בנייר וזהו אינו תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו האישיים של כל אדם

הראה עוד

כתבות מאותו תחום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close