וול סטריטטכנולוגיה וביוטקניתוח טכניפני סטוקס

מה גרם לחברת ביוטק כושלת לזנק ב100% ביום מסחר בודד

מניית Akers Biosciences סימבול : AKER. ביצעה זינקה השבוע ממחיר סגירה של 1.6 לשיא ב3.20, בליווי מחזור מסחר פי 18 מהממוצע היומי, מהלך של 100% ביום מסחר בודד.

חברת המיקרו-קאפ הקטנה הוציאה חדשות ביום שני בבוקר שעון ניו-יורק כי בכוונתה להיכנס לתחום הקנאביס, זאת לאחר שחברי מועצת המנהלים השתתפו בוועידת הקנאביס של MJBizCon שנערכה בלאס וגאס שבוע שעבר. Akers טענה כי היא שוקלת מספר חלופות, כולל שילובים פוטנציאליים עם עסקים הקשורים לקנאביס על מנת להגדיל את הערך לבעלי המניות שלה.

Akers לא הציעה שום פרטים נוספים בנידון זאת לאחר שהחברה כבר נתבעה בעבר ע"י המשקיעים כי סיפקה מידע כוזב.

נתון נוסף שחשוב לציין הוא שב-7 לנובמבר החברה ביצעה ספליט הפוך של 1:8 על מנת לעמוד בדרישות הרישום לבורסת הNASDAQ מה שהביא להקטנה משמעותית בהיצע של החברה שכרגע עומד 11 מיליון מניות.

אז מה הסיפור ?

בחיבור מהיר של כלל המרכיבים בסיפור אנחנו יכולים לחבר קוקטייל משובח ששולח את המניה לשיא של 100% כמה דק' לאחר פתיחת המסחר, הודעה מגוחכת לתקשורת עם הצהרה כי היא "שוקלת" להיכנס לתחום הכי חם בחודשים האחרונים בעל פוטנציאל גדילה האדיר שיש לשוק הקנאביס להציע בשילוב עם היצע מאוד נמוך שנגרם בעקבות הספליט ההפוך – נא לפנות את השטח אני מוכנה להמראה.

מבט טכני על הגרף

ניתן לראות את הקורלציה הישירה בין הספליט ההפוך ליציאה החדשות ואיך זה משפיע על התנועת מחיר.

***אין באמור המלצה לקניה או מכירה של ניירות ערך, הכותב עשוי להחזיק בנייר וזהו אינו תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו האישיים של כל אדם.

תגיות
הראה עוד

כתבות מאותו תחום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close