וול סטריטטכנולוגיה וביוטקפני סטוקס

שוק דובי?! IWM ממשיך לקדוח למטה, מה Marin Software Incorporated עושה למעלה?!

חברת הננו-קאפ Marin Software Incorporated, סימבול : MRIN, עלתה 160% ביומיים האחרונים והגיעה בשיא למעל 200% ! בליווי מחזור המסחר הגדול ביותר שידעה המניה, פי 60 מהמחזור הממוצע היומי של המניה.

הסיפור התחיל כבר ב-29 לנובמבר כאשר החברה פרסמה כי בכוונתה לשתף את ענקית הטכנולוגיה גוגל (GOOG) בפלטפורמת הפרסום שלה, המאפשרת לאנשי שיווק לנהל את הפרסום הדיגיטלי שלהם על פני חיפוש, ערוצי פרסום וחיפושים חברתיים על מנת למצוא את הדרך הטובה ביותר לשלב את פיצ'ר החיפוש של גוגל Responsive Search Ads ולתת להם יתרון על פני המתחרים.

המניה מעכלת את הנתון החדש והולכת ימינה עד ה-17 לדצמבר לאחר סגירת השוק החברה מפרסמת הודעה כי היא מעלה את תחזיות הרווח שלה ושהיא נכנסה רשמית להסכם שיתוף הכנסות תלת-שנתי עם גוגל.

אז מה הסיפור ?

התגובה הראשונית לוותה בלחץ שלילי כלפי מטה, "קנה את השמועה ומכור את החדשות" אך המניה עדיין סגרה חיובי. ביום השני בסיוע הפלואט הנמוך ולאחר שהחדשות "קיבלו רגליים" הביקושים התחילו לזרום, בליווי שורט סקוויז של כמה אמיצים שלדעתם "המניה עלתה יותר מידי" ואין שום אזהרות בדו"חות SEC על "הנפקת מדף" או דילול משמעתי באופק, המניה התחילה את הנסיקה כלפי מעלה וסגרה עם טעם לעוד.

מבט טכני על הגרף

ניתן לראות את הספליט ההפוך בסוף שנה שעברה שהוריד משמעותית את ההיצע במניה ואת המשקיעים המופסדים לאורך כל השנה שרק עכשיו קיבלו את הסיבה למצע.

***אין באמור המלצה לקניה או מכירה של ניירות ערך, הכותב עשוי להחזיק בנייר וזהו אינו תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו האישיים של כל אדם.

תגיות
הראה עוד

כתבות מאותו תחום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close