חדשות היום

ירידות של עד 1.8% בגזרת אסיה, בהובלת שנזן ; הבנק הגדול באסיה DBS רשם צניחה של 22% ברווח

90 יום לבחירות בארה"ב

תמונת מצב השווקים

מדדים 06.08
מדדים 06.08

 

 

 

חדשות היום

כותרות הקורונה
✔ יצרנית התרופות ג'ונסון אנד ג'ונסון (סימבול JNJ) הודיעה כי תספק 100 מיליון מנות של החיסון שהיא מפתחת לארה"ב תמורת מיליארד דולר.
✔ ראש עיריית ניו יורק, ביל דה בלסיו, הודיע ​​כי העיר מקימה מחסומי הסגר בנקודות כניסה מרכזיות לאורך גשרים ומנהרות ראשיות לעיר כדי לסקר את המטיילים שמגיעים מיותר מ -30 מדינות עם התפרצויות.
✔ ראש עיריית שיקגו הודיע כי שנת הלימודים תיפתח בלמידה מרחוק.
✔ סקר של Gallup בקרב הורים שילדיהם נמצאים בגן עד כיתה יב' הראה כי רק 36% מההורים רוצים שבתי הספר ייפתחו.
✔ בכירים מטעם האגודה למחלות זיהומיות בארה"ב הודיעו כי שלחו מכתב לסגן נשיא ארה"ב, מייק פנס, בו הם קוראים לבית הלבן לפרסם הנחיה פדרלית הדורשת מכולם לחבוש מסכות.
✔ צרפת חוזרת לשיאים מלפני חודשיים ומדווחת על כ-1,700 נדבקים ביממה האחרונה.
✔ נשיא רומניה הודיעה על פתיחת בתי הספר מחדש ב-14 בספטמבר.
✔ סקטור התעופה רשם אמש עליות בעקבות דיווח על כך שמספר חברי סאנט הגישו בקשה להארכת חבילת הסיוע אשר ניתנה לחברות והמשך תמיכה בהן בזמן שהגבולות סגורים.
✔ רשת חנויות הנוחות WHSmith הודיעה על מהלך פיטורים עתידי של עד ל-1,500 מתוך כ-14.5 אלף מעובדיה, כחלק מתוכנית רה-ארגון בעקבות השפעות הקורונה.

ממשיכים בלחץ על טיק-טוק
מזכיר המדינה, מייק פומפאו, אמר במהלך מסיבת עיתונאים כי "ממשל טראמפ מעוניין להסיר אפליקציות טק סיניות בלתי נאמנות, כמו TikTok ו-WeChat, מחנויות האפליקציות האמריקאיות. האפליקציות מהוות איום משמעותי על הנתונים האישיים של האזרחים האמריקאיים".

ביום ראשון אישרה מיקרוסופט (סימבול MSFT) כי היא מנהלת שיחות עם טיק-טוק לרכישה ותסיים אותן עד ה-15 בספטמבר. CNBC דיווחה כי מיקרוסופט תשלם עד 30 מיליארד דולר.

מיזוג של 37 מיליארד דולר בתקופת הקורונה
ספקית שירותי הבריאות הוירטואליים  Teladoc(סימבול TDOC) הודיעה על רכישת חברת המכשור הרפואי Livongo (סימבול LVGO) בעסקה השלישית בגודלה השנה עבור חברה אמריקאית. העסקה תתבצע במזומן ובמניות עפ"י שווי של כ-37 מיליארד דולר.

בזוס מוכר מניות אמזון
עפ"י הדוחות שהוגשו לרשות לניירות ערך (SEC), מנכ"ל אמזון (סימבול AMZN), ג'ף בזוס, מכר השבוע מניות בשווי של מעל ל-3.1 מיליארד דולר של החברה שלו, עפ"י תוכנית שתוכננה מראש.

המכירה האחרונה מגיעה לאחר שמכר מניות בשווי של מעל ל-4.1 מיליארד דולר בתחילת השנה.
עם זאת, הוא עדיין מחזיק במעל ל-54 מיליון מניות, בשווי של יותר מ-170 מיליארד דולר, מה שהופך אותו לאדם העשיר בעולם.

שוק העבודה בארה"ב ממשיך להיפגע
לפי מדד התעסוקה של ADP, למשק העבודה האמריקאי נוספו בחודש יולי 167 אלף משרות בלבד, בעוד  שאנליסטים בשוק ציפו ל-1.9 מיליון משרות. בחברת המחקר ADP ציינו כי מספר המשרות בארה"ב עלה ב-4.3 מיליון ביוני וב-3.3 מיליון במאי, אחרי צניחה של 19.4 מיליון משרות באפריל.

דוחות, דוחות, דוחות…
יצרנית הטנדרים והמשאיות החשמליות ניקולה (סימבול NKLA) רשמה הפסד של 86.6 מיליון דולר או 33 סנט למניה, לעומת הפסד של 16.8 מיליון דולר או 6 סנט למניה ברבעון המקביל, בעוד שההכנסות שלה עמדו על 36 אלף דולר בלבד. החברה הודיעה שהיא צפויה להתחיל בייצור במפעל שלה בגרמניה במהלך הרבעון הרביעי, אז גם תתחיל לרשום הכנסות.

חברת הפארמה טבע (סימבול TEVA) רשמה רווח מתואם של 55 סנט למניה, לעומת רווח של 60 סנט למניה ברבעון המקביל, ובעוד שהצפי עמד על 53 סנט למניה.. ההכנסות עמדו על 3.9 מיליארד דולר, בהשוואה להכנסות של 4.34 מיליארד דולר ברבעון המקביל, ובעוד שהצפי עמד על 3.93 מיליארד דולר. ההכנסות מתרופת הדגל 'קופקסון' קרסו ב-40% ל-228 מיליון דולר, לעומת צפי של 321 מיליון.

העיתון האמריקאי ניו יורק טיימס (סימבול NYT) רשם רווח של 23.7 מיליון דולר או 14 סנט למניה, לעומת 25.2 מיליון דולר או 15 סנט למניה ברבעון המקביל. ההכנסות עמדו על 185.5 מיליון דולר מהמנויים בתשלום והפרסום בדיגיטל, מול הכנסות של 175.4 מיליון דולר מהפרסום בעיתון המודפס. מספר המנויים הכולל עומד עתה על 6.5 מיליון, מהם 5.7 מיליון בדיגיטל בלבד.

יצרנית התרופות פריגו (סימבול PRGO) רשמה רווח של 1.03 דולרים למניה, לעומת 86 סנט למניה למניה ברבעון המקביל, בעוד שהצפי עמד על רווח של 88 סנט למניה. ההכנסות עמדו על 1.22 מיליארד דולר – צמיחה של כ-6.1% ביחס לרבעון המקביל, בעוד שהצפי עמד על 1.23 מיליארד דולר.

זירת המסחר המקוונת פייבר (סימבול FVRR) רשמה רווח של 3.6 מיליון דולר או 11 סנט למניה, לעומת הפסד של 4.9 מיליון דולר או 19 סנט למניה ברבעון המקביל, בעוד שהצפי עמד על הפסד של 6 סנט.

 

 

 

 

 

 

 

 

המלצת ספר היום

BRAIN TRENDS FOR TRADERS
BRAIN TRENDS FOR TRADERS

 

 


 

 

לוח אירועים

 

 


כנסי ביוטכנולוגיה

 

 

 


 

נתוני מאקרו

 

 

 


 

פרסום דו"חות פיננסיים

דוחות שבוע 32
דוחות שבוע 32

 

 

 

***אין באמור המלצה לקניה או מכירה של ניירות ערך, הכותב עשוי להחזיק בנייר וזהו אינו תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו האישיים של כל אדם

הראה עוד

כתבות מאותו תחום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close