חדשות היום

שוב סימנים ליום אדום – האם גם היום נראה שינוי במגמה? ; ואיך חברת אפל הצליחה לזעזע את השווקים?

בוקר טוב עולם! מצב השווקים:

שוב מתחילים את הבוקר בירידות. החוזה העתידי של מדד הנאסד"ק צונח בעקבות הודעת מנכ"ל אפל:

קצת חדשות…

« מנכ"ל חברת אפל (סימבול: AAPL) , טים קוק, הודיע במכתב למשקיעי החברה לאחר סגירת יום המסחר אמש על כך שציפיותיו לרבעון הרביעי של שנת 2018 הן ירידות בהכנסות מתחת לתחזיות של האנליסטים. הוא ייחס את רוב הירידה בהכנסות לסין וציין שהכלכלה שם מאיטה, ואילו בארה"ב התעריפים על הסחורות הועלו ביותר מ-200 מיליארד דולר. הדיווח גרם לירידות במדדי אסיה בעקבות נפילות של מניות הקשורות לענקית הטכנולוגיה. דו"חות של חברת אפל לרבעון הרביעי יפורסמו ב-29 בינואר.

« כתוצאה מהדיווח של מנכ"ל אפל, הקונצרן ברקשייר האת'וויי (סימבול: BRK) אשר בבעלותו של וורן באפט, הודיעה היום כי היא מצפה להפסדים בגובה של כ-2.8 מיליארד דולר מהפוזיציה. זאת בעקבות החזקת 252.5 מיליון מניות של אפל.

« נשיא ארה"ב ,דונלד טראמפ, התייחס אמש לנפילות בבורסה במהלך חודש דצמבר והגדיר אותן כ"תקלה". הוא ציין כי מצבה הכלכלי של ארה"ב טוב יותר משל שאר העולם, אף ה"תקלה הקטנה" שהייתה בחודש שעבר, והעליות יחזרו לאחר שהוא יישב את נושא הסחר.

  

 

 

 

*****אין באמור המלצה לקניה או מכירה של ניירות ערך, הכותב עשוי להחזיק בנייר וזהו אינו תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו האישיים של כל אדם

 

 

מקורות חיצוניים:

« https://www.marketwatch.com/story/asian-markets-mostly-down-as-apples-warning-weighs-on-tech-stocks-2019-01-02

«  https://www.cnbc.com/2019/01/02/buffetts-berkshire-set-to-lose-about-2point8-billion-on-apples-after-market-drop-.html

« https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001267538

 

 

 

חופשות בבורסות בעולם

**בשבוע 2 אין חופשות בבורסות בעולם**

הראה עוד

כתבות מאותו תחום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close