חדשות היום

מגמה מעורבת-קיצונית בוול סטריט בהשפעת הדו"חות ; מייקרוסופט נגעה בטריליון דולר

עונת הדוחות בוול סטריט מביאה את המדדים למגמה מעורבת :

וקצת new חדשות:

« קבוצת Evercore ISI הורידה לאחרונה את דירוגה של חברת טסלה (סימבול: TSLA) לדירוג חסר תקדים וראש חטיבת כלי הרכב הגלובלית, ארנדט אלינגהורסט, אמר בראיון ל- CNBC כי העדכון האחרון של החברה הוא שאישר את השקפתו לגבי הסיכון בשריפת מזומנים בטסלה: "אם אתה טוען כי הביקוש הוא עצום אז השאלה המרכזית היא- למה אתה מקטין את התמהיל שלך? למה אתה מנמיך את התמחור שלך?"

 

« לאחר דו"חות חזקים של חברת מייקרוסופט (סימבול: MSFT), היום במסחר המקדים מניית החברה זינקה עד למחיר של 131.37$, ובפרק זמן לא ארוך, החברה נחשבה רשמית כי חצתה את שווי השוק של הטריליון דולר. אך החברה לא הצליחה להחזיק את רמת המחיר, וירדה מטה לאזורי ה-129$. כעת נשאר לראות אם היא תחזור לחצות את קו המחיר 130.5$ בשווי המנייה, ואת קו המחיר של הטריליון דולר בשווי החברה.

 

« בהודעה שיצאה משני הבנקים- BB&T (סימבול: BBT) ו-SunTrust, נאמר כי המנהלים שלהם החלו בדיונים על מיזוג אפשרי בין הבנקים בישיבה פומבית משותפת של מועצת הפדרל ריזרב ושל החברה הפדרלית לביטוח פיקדונות אשר התרחשה היום.

 

« מניית ספקית התקשורת Consolidated Communications (סימבול: CNSL) צנחו היום במעל ל-25%, לאחר שהחברה הודיעה רשמית כי היא מבטלת את הדיבידנד שלה ודיווחה על הפסד רבעוני שישי ברציפות. החברה מסרה כי היא מבטלת את הדיבידנד שלה, אשר עמד על 1.55$ למנייה, על-מנת להתמקד בהפחתת החוב. ההפסד עליו דיווחה החברה עמד על 7.3 מיליון דולר לאחר הפסד של 11.3 מיליון דולר בתקופה המקבילה אשתקד.

 

« תאגיד הייצור M3 (סימבול: MMM) דיווח מוקדם יותר על תוצאותיו לרבעון הראשון וכי פספס את תחזית הרווח. בנוסף לכך הודיע על קיצוץ בלא פחות מ-2000 משרות ברחבי העולם. מנכ"ל החברה, מייק רומן, אמר כי "הרבעון היה מאכזב. המשכנו להתמודד עם האטה בשווקי מפתח מרכזיים שהשפיעו על הצמיחה, והביצוע שלנו אף הוא לא עמד בציפיות שלנו".

 

 

*****אין באמור המלצה לקניה או מכירה של ניירות ערך, הכותב עשוי להחזיק בנייר וזהו אינו תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו האישיים של כל אדם

 

 

חופשות בבורסות בעולם

שבוע 17

25/04/2019-

בורסת אוסטרליה- יום אנזא"ק.

 

שבוע 18

29/04/2019-

בורסת הודו- יום בחירות.

בורסת יפן- יום Shōwa.

30/04/2019-

בורסת יפן- גשר.

01/05/2019-

בורסת יפן- כניסת קיסר חדש לכס.

בורסת הודו- יום מהאראשטרה.

בורסות גרמניה, הונג-קונג, מקסיקו, איטליה, צרפת, ברזיל, שנגחאי (סין) וצ'ילה- יום הפועלים הבינלאומי.

02/05/2019-

בורסת שנגחאי- יום הפועלים הבינלאומי- המשך.

בורסת יפן- יום גשר 2.

03/05/2019-

בורסת שנגחאי- יום הפועלים הבינלאומי- המשך.

בורסת יפן- יום הזיכרון לחוקה.

הראה עוד

כתבות מאותו תחום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close