חדשות היום

הנשיא טראמפ מצייץ ומבהיר כי ההסכם עם מקסיקו אינו אומר שהתעריפים לא יכולים לחזור ; טבע סופגת הורדת דירוג נוספת

תמונת מצב קטנה בנוגע למדדים שכן זזו היום:

וקצת חדשות בעולם מהיום…

« הנשיא טראמפ התייחס היום להסכם אשר נחתם בין ארה"ב למקסיקו בציוץ אשר הפיץ היום, ורשם בו כי הוא מודה לנשיא ושר החוץ של מקסיקו על כך שהם מתאמצים לאכוף את ההגירה בגבול בין המדינות וכי "זה היה הסכם מוצלח מאוד עבור שתי המדינות". אך, מצד שני הוא נשאר עם האיום בנוגע לתעריפים ורשם "אנחנו תמיד יכולים לחזור למצב הקודם הרווחי של התעריפים, אבל אני לא מאמין שזה יהיה הכרחי".

« ראסל וואט, מנהל משרד הניהול והתקציב בבית הלבן רוצה לעכב את יישום ההגבלות שהוטלו על חברת התקשורת הסינית ואווי, והגיש בקשה במכתב לסגן הנשיא מייק פנס ולחברי הקונגרס. במכתב נרשם כי "בעוד שהמנהל מכיר בחשיבות של האיסורים הללו על הבטחון הלאומי, מספר סוכנויות דיווחו על חששות שהביאו חברות עם פוטנציאל רב להיפגע מכך".

« עוד צעד של סין כנגד מדיניות ארה"ב? הו שיג'ין, העורך הראשי של העיתון התומך בממשלה, כתב "סין בונה מנגנון ניהול כדי להגן על הטכנולוגיות החשובות שלה. זהו צעד משמעותי לשיפור המערכת וגם תגובה למדיניות של ארה"ב. ברגע שהצעד ייצא לפועל, יצוא טכנולוגי מסוים לארה"ב יהיה נתון תחת מגבלות".

« רג'ש ג'ה, סגן נשיא בכיר בחברת מיקרוסופט (סימבול: MSFT) סיפר בראיון לגלובס על הגעת החברה לשווי שוק של טריליון דולר: "הייתה לנו פגישת הנהלה בכירה באותו יום וזה לא עלה אפילו פעם אחת. מי שסיפר לי על זה היה אחד מהקולגות שלי, וגם הוא שמע את זה מעיתונאי. "כמובן שאני שמח אבל זה לא הדבר החשוב ביותר. אנחנו מאמינים שאם המשימה שלנו ברורה לנו ואנחנו דבקים בה ובתרבות הארגונית, בכל יום מחדש, השאר יסתדר מעצמו".

« חברת טבע (סימבול: TEVA) ממשיכה לספוג- סוכנות הדירוג הבינלאומית Fitch הורידה את דירוג האג"ח של טבע מרמה של BB ל-BB מינוס, והשאירה את אופק הדירוג "שלילי". בנוסף הוזכר כי היקף החוב של החברה, נכון לסוף הרבעון הראשון, הוא 28.7 מיליארד דולר. "טבע יכולה להפחית את המינוף בעזרת הפחתת עלויות, תשלום החוב מהתזרים החופשי ומכירת נכסים, אך אנו מעריכים כי רמת המינוף תישאר מעל 5 ב-2020" כך נמסר מהסוכנות.

« המיזוג בין חברות התעופה united technologies (סימבול: UTX) ו-Raytheon (סימבול: RTN) קרוב מתמיד. שתי החברות ימזגו את מניותיהן למניה אחת, כאשר united technologies תנפיק בתור חברות נפרדות את חטיבת המזגנים וחטיבת המעליות שלה. שווי השוק של החברה הממוזגת יהיה יותר מ-100 מיליארד דולר, והחברות צפויות להודיע כבר מחר על המיזוג.

 

חופשות בבורסות בעולם

שבוע 24

10/06/2019-

בורסת לונדון- יום הולדת למלכה.

בורסת גרמניה – Whitmonday.

 

שבוע 25

20/06/2019-

בורסת ברזיל- חג הלחם והיין הקדושים.

 

 

הנפקות לשבוע הקרוב

12/06/2019-

חברת Crowdstrike (סימבול: CRWD).

חברת Mohawk (סימבול: MWK).

13/06/2019-

חברת Fiverr (סימבול: FVRR).

14/06/2019-

חברת Chewy (סימבול: CHWY).

 

 

 

אישורי FDA לשבוע הקרוב

 

 

פרסום דו"חות פיננסיים לשבוע הקרוב

 

 

***אין באמור המלצה לקניה או מכירה של ניירות ערך, הכותב עשוי להחזיק בנייר וזהו אינו תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו האישיים של כל אדם

הראה עוד

כתבות מאותו תחום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close