חדשות היום

וול סטריט ממשיכה להראות ירידות "של עד 0.33%, למעט הראסל ; התפתחויות בשיחות בין ארה"ב לסין

ירידות קלות בוול סטריט, הראסל 2000 מכוון מעלה-

 


וקצת new חדשות:

« שר האוצר, סטיבן מנוצ'ין, אמר היום ל-CNBC כי הוא ונציג הסחר האמריקני, רוברט ליטייזר, ידברו עם עמיתיהם הסינים בהמשך היום, אך עם זאת ישנן "נושאים מורכבים" אשר יישארו במלחמת הסחר: "זאת תהיה השיחה השניה שתהיה לנו. היו כבר שיחות ברמת המטה. אנו עובדים תחת הנחיות הנשיא טראמפ והנשיא שי מהפגישה באוסקה, ונראה לאן אנו מגיעים". עוד הוסיף כי במידה והשיחה תהיה בסדר, הוא צופה לפגישות פנים אל פנים.

« חברת Viagogo השוויצרית הושהתה מפרסום גלובאלי במנוע החיפוש של גוגל, לאחר שהגיעה למסקנה כי החברה הפרה את מדיניות הפרסום שלה. ההשעיה לא תחול על תוצאות חיפוש אורגניות. דובר גוגל התייחס לנושא: "כשאנשים משתמשים בפלטפורמה שלנו לעזרה ברכישת כרטיסים, אנחנו רוצים לוודא שיש להם ניסיון ושאפשר לסמוך עליהם. זו הסיבה שיש לנו מדיניות קפדנית ונקיטת פעולות במקרים אלו".

« יצרנית השבבים קוואלקום (סימבול: QCOM) נקנסה היום בסכום של 272 מיליון דולר באשמת חסימת חברה יריבה מהשוק לפני כעשור, העונש השני אותו מקבלת מהאיחוד האירופאי. הרגולטור התחרותי של האיחוד האירופי, האשים את קוואלקום בכך שתמחרה יתר על המידה חברת תקשורת בריטית, אשר כעת הינה חלק מאנבידיה (סימבול: NVDA): "ההתנהגות האסטרטגית של קוואלקום מנעה תחרות וחדשנות בשוק".

« חברת איביי (סימבול: EBAY) דיווחה אמש לאחר הנעילה על רווח של 402 מיליון דולר או 46 סנט למניה ברבעון השני, לעומת 642 מיליון דולר או 64 סנט למניה ברבעון המקביל. הרווח המתואם עמד על 68 סנט למניה, הצפי בשוק עמד על 62 סנט למניה. הכנסות החברה עמדו על 2.69 מיליארד דולר, בהשוואה ל-2.64 מיליארד דולר ברבעון המקביל, וכאשר הצפי בשוק עמד על 2.68 מיליארד דולר.

« חברת פיליפ מוריס (סימבול: PM) היכתה את תחזיות השוק לרבעון והעלתה את התחזית השנתית. החברה רשמה רווח מתואם של 1.46$ למניה ועלתה על תחזיות האנליסטים לרווח של 1.32$ למניה. הרווח הנקי עמד על 2.3 מיליארד דולר או 1.49$ למניה, לעומת 2.2 מיליארד דולר או 1.41$ למניה ברבעון המקביל. פיליפ מוריס העלתה את תחזית הרווח המתואם השנתית ל-4.94$ למניה.

 


 

הנפקות לשבוע הקרוב

17/07/2019-

חברת Douyu International (סימבול: DOYU).

18/07/2019-

חברת  Assetmark Financial Holdings(סימבול: AMK).

חברת  Fulcrum Therapeutics(סימבול: FULC).

חברת  Genmab A/S(סימבול: GMAB).

חברת  Mirum Pharmaceuticals(סימבול: MIRM).

חברת  Owl Rock Capital(סימבול: ORCC).

חברת  Phreesia(סימבול: PHR).

19/07/2019-

חברת  Afya Limited(סימבול: AFYA).

חברת  Intercorp Financial Services(סימבול: IFS).

חברת  Medallia(סימבול: MDLA).


ספליט הפוך לשבוע הקרוב

15/07/2019-

חברת  BioLineRx (סימבול: BLRX) 1 ל-15.


אישורי FDA לשבוע הקרוב


נתוני מאקרו לשבוע הקרוב


פרסום דו"חות פיננסיים לשבוע הקרוב

***אין באמור המלצה לקניה או מכירה של ניירות ערך, הכותב עשוי להחזיק בנייר וזהו אינו תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו האישיים של כל אדם

הראה עוד

כתבות מאותו תחום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close