וול סטריט

סקירה יומית- המניות החמות של וול סטריט (12 באוגוסט 2019)

AMAG
יוצאת מתחתית בגרף אחרי דוחות ורצף של חדשות במנייה, חברה שמתעסקת בשיווק תרופה המיועדת לפתרון של חשק מיני אצל נשים, תרופה שקבילת אישור FDA ובקרוב מאוד עומדת להגיע למדפים, יום שישי פורצת בגרף ומסיימת על נקודות מפתח, גרף שבועי חזק ששובר נמוכים של ימים קודמים ומסיים בגבוהים, פוטנציאל אפסייד משמועתי בגרף, שורטיסטים, להמשך מעקב.

 

ALLK
אחרי תוצאות של ניסוי קליני שמזניקים את המנייה 3 ימים ברצף וקיבלנו יום אחד אדום ביום חמישי, יום אדום הגיוני אחרי הימים החזקים, ביום שישי קיבלנו עצירה וסיימנו ב1.2% של עלייה מחזור לא חוזק במיוחד, אבל במידה והמניה הייתה חלשה ביום שישי היינו צריכים לראות אותה מתרסקת, תעניין מאוד להמשיך מעקב.

 

AMD
פורצת בגרף יומי ביום שישי, סיימה קצת חלש, גרף שבועי מאוד מאוד חזק, 10.8% שורטיסטים ומיליון מניות בפלואוט, חברה לא קטנה בכלל, 37.6 מיליארד דולר בשווי שוק, פוטנציאל שורט סקוויז גבוה במנייה.

 

OSTK
גרף שבועי חזק מאוד, פורצת בגרף לאחר דוחות, פלואט של 28 מיליון מניות ו62% מניות בשורט, שווי שוק של 894 מיליון דולר, שייכת לסקטור הביטקוין, פוטנציאל שורט סקוויז גבוה, אפשר לראות בגרף יומי איך סוף יוני מייצרת מגמת עלייה מהתחתית, ביום שישי הפריצה מגיע אחרי כמה ימים של התבססות והליכה ימינה אבל חשוב להבין ואפשר לראות שבתוך היום לא תמיד מייצרת תנועת מחיר איכותית ועושה לא מעט משחקים בתוך היום, מנייה שיודעת לזוז, להמשך מעקב.

 

LK
חברה סינית, מתחרה ישירה לסטארבקס עם אלפי חנויות עובדות וצפי התרחבות גדול, הנפקה טרייה, צפויה לפרסם דוחות השבוע, גרף שבועי חזק עם שבירת כשל על הנמוך של שבוע קודם, קרובה לגבוהים ולפריצה, להמשך מעקב.

 

RKDA
ביום שישי מזנקת בעקבות חדשות ועולה ב124%, פלואט סופר נמוך של 4.6 מיליון מניות ושווי שוק של בסה"כ 28 מיליון דולר, אין הרבה שורטיסטים במנייה, צפויה לפתוח בגאפ אפ ביום שני, חדשות שיצאו בסוף שבוע יכולות מאוד להשפיע על המסחר במניה ,בתחילת השבוע, להמשך מעקב.

 

CVNA
מנייה לא קטנה עם שווי שוק של 10.9 מיליארד דולר ו43 מיליון מניות בפלואוט, 38% שורטיסטים במנייה, עולה בקצב ח"מ טוב של 1:1, מזנקת בעקבות דוחות שפורסמו ביום חמישי, מייצרת תנועת מחיר קלאסית ביום שישי בחצי השני של היום, נסחרת בשיא כל הזמנים, יומיים חזקים, לכן צעד אחורה ולפני שיש משהו ברור ואיכותי להמשך מעקב.

 

ROKU
אחרי דוחות שהזניקו את המנייה לשיא כל הזמנים , 81 מיליון מניות בפלואוט ו10% מתוכם בשורט, לא מניה קטנה 14.2 מיליארד דולר בשווי שוק, ביום שישי ממשיכה לדחוף קדימה אחרי יום הדוחות, מנייה שיודעת לזוז, אחרי יומיים חזקים צריך לקחת צעד אחורה ולחכות למשהו ברור.

 

PERI
לאחר פרסום של דוחות המנייה מזנקת למחיר שיא של שנתיים אחורה, פלואט נמוך של 19 מיליון מניות, אין הרבה שורטיסטים, יומיים מאוד חזקים ברביעי וחמישי, ביום שישי פותחת בדיפ מאוד חזק לנמוך של יום קודם ומצליחה לסיים בגבוהים אפילו בעלייה של 0.19% אחרי 9% של ירידה בתוך היום, גרף שבועי חזק, תעניין להמשך מעקב.

 

***אין באמור המלצה לקניה או מכירה של ניירות ערך, הכותב עשוי להחזיק בנייר וזהו אינו תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו האישיים של כל משקיע או סוחר

הראה עוד

כתבות מאותו תחום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker