וול סטריט

סקירה יומית- המניות החמות של וול סטריט (13 באוגוסט 2019)

RKDA
מסיימת אתמול ב96% של עלייה, תנועת מחיר מדהימה בתוך האפטר מרקט, זינוק ביום שישי בעקבות חדשות, אתמול די שיחקה בין תמיכה להתנגדות ולא הייתה ברורה בתוך היום, פלאו ושווי שוק נמוכים, תנועה מאוד מרשימה באפטר מרקט, כמובן משנה זהירות אחרי יומיים מאוד מאוד חזקים במנייה, להמשך מעקב.

 

TXMD

שבוע שעבר מזנקת מהתחתית בעקבות דוחות שיצאו ב07/08 במנייה, המנייה מתוחה מאוד ועולה 3 ימים חזקים ברצף, אתמול הגיע יום אדום שנעצר על תמיכות, מסיימת בירידה של 1.2%, בנוסף יצאו חדשות אתמול על רכישת מניות של המנכ"ל החברה שנעשתה ב09/08,להמשך מעקב.

 

VFF
מפרסמת דו"חות אתמול באפטר מרקט, דו"חות טובים נוספים במנייה שמצביעים על מגמה חיובית במנייה, לפי פינביז פרסום הדוחות היה רק 4 שעות לאחר הנעילה של המסחר הרציף, חשוב לשים לב מתי פורסמו הדוחות בדיוק ולעשות קורלציה לתנועת המחיר, המנייה לא מייצרת תנועה משמעותית באפטר מרקט, יהיה מעניין לראות איך תפתח את היום , להמשך מעקב אחר תנועת מחיר איכותית.

 

AMAG
ממשיכה לדחוף קדימה אתמול עם תנועת מחיר קלאסית וברורה, מסיימת ב11% של עלייה, קצת ח"מ של 1:1, 31% שורטיסטים במנייה מתוך פלואט של 33 מיליון מניות, הזינוקים מגיעים בעקבות חדשות במנייה, 4 ימים מאוד חזקים ומתוחים במנייה, לקחת צעד אחורה ולחכות למשהו ברור ואיכותי לפני שנכנסים כאן לעסקה.

 

MYGN
כבר כמה ימים שהולכת ימינה ושומרת על תמיכות אחרי זינוק בתחילת החודש מצליחה לשמור על רמת המחיר, מנייה שייכת לסקטור הסולארי, צפויה לדווח היום בסוף יום המסחר, ב02/08 יצאו חדשות על מכירה של מניות שהיו בבעלות של המנכ"ל, על פניו לא חדשות טובות אבל מצד שני לא ראינו פאניקה של מכירות והמנייה אפילו סיימה בעלייה באותו היום, לעקוב אחר תנועת מחיר, ולהיות זהירים בכל מה שקשור לדו"ח, במידה ותנועת מחיר מאפשרת אפשר להגיע לדו"ח בפור על המנייה, בדו"ח הקודם קיבלנו תגובה שלילית של המשקיעים, למעקב.

 

SOLY
מזנקת אתמול בעקבות חדשות, מסיימת ב21% של עלייה, הייתה קצת יותר בתוך היום, פלואוט סופר נמוך של 4.5 מיליון מניות מתוכם 13% בשורט, שווי שוק של 182 מיליון דולר, עולה בקצב ח"מ טוב אתמול סביב 1:1, להמשך מעקב אחר תנועת מחיר האם נקבל כאן המשכיות.

 

CORT
אחרי כמה ימים של קלילה ימינה, אתמול מנייה מצליחה לפרוץ בקטנה ונמצאת ממש על נקודות מפתח ביזור 12.90-13$, עולה ב4.1% , קצב ח"מ מעט שחוק, יש שורטיסטים במנייה, פלואט לא קטן של 102 מיליון מניות ושווי שוק של 1.4 מיליארד דולר, אין חדשות ישירות, תנועת המשך לדוחות, להמשך מעקב האם נקבל פה נר אישור והמשכיות לפריצה.

 

AMAG
ממשיכה לדחוף קדימה אתמול עם תנועת מחיר קלאסית וברורה, מסיימת ב11% של עלייה, קצת ח"מ של 1:1, 31% שורטיסטים במנייה מתוך פלואט של 33 מיליון מניות, הזינוקים מגיעים בעקבות חדשות במנייה, 4 ימים מאוד חזקים ומתוחים במנייה, לקחת צעד אחורה ולחכות למשהו ברור ואיכותי לפני שנכנסים כאן לעסקה.

 

SEDG
ממשיכה לדחוף קדימה, אתמול מסיימת עם עוד 5.22% של עלייה, קצב ח"מ מצוין של 1:1, שורטיסטים במנייה וחדשות טובות בתקופה האחרונה בכל הסקטור הסולארי, כבר אחרי מהלך של 4 ימים חזקים במנייה וצריך לקחת את זה בחשבון, להמשך מעקב.

 

***אין באמור המלצה לקניה או מכירה של ניירות ערך, הכותב עשוי להחזיק בנייר וזהו אינו תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו האישיים של כל משקיע או סוחר

הראה עוד

כתבות מאותו תחום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker