וול סטריט

סקירה יומית- המניות החמות של וול סטריט (15 באוגוסט 2019)

RKDA

אתמול מסיימת בעלייה של 21.5% של עלייה, אחרי שביום שלישי קיבלנו נר אדום, אתמול למעשה קיבלנו סוג של חתול מת במנייה, תנועה פחות איכותית, ממשיכה לזוז גם באפטר מרקט, מסיימת בגבוהים על אזורי 7.40$, נקודה קריטית בגרף והגבוה שיצרה בזינוק החדש.

 

APPN

ממשיכה לדחוף קדימה ועושה תנועה מצויינת אתמול בתוך היום, שומרת על מגמה חיובית, עולה אתמול ב3.16% , 18.17% שורטיסטים במנייה ופלואוט של 30 מיליון דולר, קצב ח"מ טוב אתמול, תנועת המשך לכנס שהתקיים ולדוחות שפורסמו במנייה, כמובן לשים לב כמה ימים חזקים ומתוחים במנייה וצריך להיות ערניים לזה ולקחת את הנושא הזה בחשבון.

 

GTHX

יום ירוק נוסף במנייה, מסיימת בעלייה של 1.8%, קצב ח"מ טוב סביב 1:1, יש שורטיסטים במנייה, אתמול מנייה פורצת בגרף יומי אבל לא מצליחה לשמור על הפריצה וירדת מעט, אנחנו אחרי 5 ימים ירוקים במנייה וצריך לקחת את זה בחשבון אבל מצד שני מסיימת על נקודות קריטיות ומעניין לראות האם נקבל פה אישור לפריצה היום ונקבל יום ירוק נוסף.

 

SLDB

מזנקת אתמול קעקבות דוחות מסיימת ב23% של עלייה, בסוף יולי מזנקת מהתחתית ומצליחה לשמור על רמות המחיר, קצב ח"מ אתמול שחוק וצריך להתייצב, 15% שורטיסטים במנייה ו23 מיליון מניות בפלואוט, להמשך מעקב אחר תנועת מחיר.

 

RAD

אחרי שבמשך מספר שבועות המנייה נחבטה למטה, בשבועיים האחרונים היא הולכת ימינה אבל לא מצליחה לפרוץ, אתמול שברה את התמיכות וסיימה בירידה של 10.8% , 29% שורטיסטים במנייה שמלבים את התנועה לשני הכיוונים, פלואט של 52 מיליון מניות, תעניין לשורט אחרי ששברה את התמיכות של השבועות האחרונים ונקודות מפתח נוספות בגרף יומי, נמצאת כרגע בתחתית.

 

OMI

אחרי חמישה ימים ירוקים וחזקים במנייה, אתמול מנייה יורדת לראשונה ומסיימת ב7.59% של ירידה, יהיה מעניין לראות איך השוק יפתח ואיך המנייה תתמודד עם הנקודה הנמוכה ואם נמשיך לראות שבירה כלפי מטה או שנראה את הקונים חוזרים למנייה ומרימים אותה, להמשך מעקב.

 

OSTK

ממשיכה המסע כלפי מטה, אחרי שביום שני ראינו שהמניה עושה פריצת כשל, ביום שלישי קיבלנו יום אדום חזק ואתמול קיבלנו את האישור וההמשכיות,, יורדת ב21%, פלואט נמוך של 28 מיליון מניות ו62% שורטיסטים במנייה, תעניין היום להמשך הירידות במיוחד, אתמול אומנים השוק היה בירידות גם כן, אבל המנייה די מנותקת מהשוק אז לשים לזה לב, בנוסף אחרי יומיים חזקים כלפי מטה צריך לקחת את זה בחשבון.

 

NVAX

מזנקת אתמול ב40%, קצב ח"מ טוב של 1:1, 22.86% שורטיסטים במנייה ו23 מיליון מניות בפלואוט, מניית ביוטכנולוגיה, לא מצאתי חדשות ישירות אלה תנועת המשך מלפני יומיים שהחברה הוציאה עדכון על ניסוי של 3, צריך לבדוק דוחות SEC גם לראות מה הסיפור של המנייה בהיבט הזה, להמשך מעקב.

 

***אין באמור המלצה לקניה או מכירה של ניירות ערך, הכותב עשוי להחזיק בנייר וזהו אינו תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו האישיים של כל משקיע או סוחר

הראה עוד

כתבות מאותו תחום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close