וול סטריט

סקירה יומית- המניות החמות של וול סטריט (19 באוגוסט 2019)

STMP
מזנקת מהתחתית בתחילת שבוע בעקבות דוחות ואחרי כמה ימים של התבססות, ביום שישי פורצת ועולה ב8.5%, 28% שורטיסטים במנייה ופלואוט נמוך של 16 מיליון מניות, מיליארד דולר בשווי שוק, להמשך מעקב אחר תנועת מחיר.

 

ENPH
אחרי הזינוק בתחילת החודש בעקבות דוחות טובים במנייה, כבר כמה שבועות שהמנייה שומרת על תמיכות וסוג של הולכת ימינה, ביום שישי מסיימת בעלייה של 6.7% , קצב ח"מ טוב של 1:1.5, יש שורטיסטים במנייה 13.53% מתוך פלואט של 97 מיליון מניות, מתעסקת בתחום האנרגיה הסולארית, סקטור מתפתח וצומח, אפשר לראות מתחילת 2017 את המגמה החיובית במנייה, נמצאת ממש על נקודות מפתח 32-35.5$ וכמובן נסחרת בשיא כל הזמנים, פוטנציאל שורט סקוויז, להמשך מעקב.

 

VIPS
זינוק לאחר דוחות ביום חמישי, פלואט לא קטן של 491 מיליון מניות ושווי שוק של 5.4 מיליארד דולר, עולה ביום שישי ב9.8% בקצב ח"מ שצריך מעט להתייצב 1:3, גרף שבועי חזק שמראה על היפוך מגמה, פוטנציאל אפסייד, אין שורטיסטים במנייה.

 

ALLK
ביום שישי, אחרי כמה ימים שהולכת ימינה ומייצרת תמיכות ברורות במנייה אחרי הזינוק הגדול של מעל 100% מה שמראה על עוצמה ושליטה של קונים במנייה, מצליחה לסיים יום ירוק עם 6.4% של עלייה, מסיימת את היום על נקודות מפתח מרחק מהגבוהים, חדשות טובות על ניסוי קליני מוצלח בחברה, 17% שורטיסטים במנייה ו33 מיליון מניות בפלואוט, פוטנציאל שורט סקוויז משמעותי.

 

PSTV
אחרי ספליט הפוך של 1:50, פלואט סופך נמוך של פחות ממיליון מניות, חברה שנסחרה בעבר תחת סימבול אחר, יום שישי עלייה של 272%, תנודתיות ומחזור גדול מאוד ביום המסחר האחרון, חשוב לשים לב שבאפטר מרקט לא קיבלנו המשך תנועה כלפי מעלה, יהיה מעניין לראות איך תיחסר בתחילת שבוע המסחר אחרי סוף שבוע בו חדשות מקבלות רגליים.

 

SLDB
ממשיכה לדחוף קידמה, ביום שישי עולה עוד 43%, חדשות טובות מהתקופה האחרונה בעיקר על השקעה פרטית של 60 מיליון דולר בחברה, ביום שישי מצליחה לצאת מטווח התבססות בימים האחרונים, 15% שורטיסטים במנייה ו23 מיליון מניות בפלואוט.

 

ARWR
אחרי מהלך עליות מרשים שהחל בתחילת השנה, דוחות טובים במנייה ורצף של דיווחים ועדכונים, ביום שישי המנייה פורצת ועולה ב6.8% בקצב ח"מ קצת בעייתי של 1:4, הפריצה מגיעה אחרי כמה שבועות של התבססות וסוג של הליכה ימינה ושמירה על תמיכות, המנייה טענה אנרגיה ויכול מאוד להיות שנקבל פה המשכיות, פוטנציאל שורט סקוויז במנייה.

 

KPTI
בתחילת יולי מזנקת בעקבות עדכון על אישור FDA, במשך חודש מצליחה להחזיק את הזינוק, בנוסף פרסום דוחות ב06/08 שגם את הדוחות כרגע המנייה מצליחה להחזיק, מייצרת תמיכות ברורות בשבועות האחרונים על אזורי 8.40$, ניסתה מספר פעמים לפרוץ את אזורי 9.2$ ולחזור לגבוהים אבל ללא הצלחה, ביום שישי מסיימת בעלייה של 3%, קצב ח"מ טוב , יש גם שורטיסטים במנייה, עדיין נמצאת בטוח של בין תמיכה להתנגדות אבל שילוב של שורטיסטים וזרז פודמנטאלי במידה וייכנס יכול בהחלט להביא אותה בחזרה לגבוהים.

 

***אין באמור המלצה לקניה או מכירה של ניירות ערך, הכותב עשוי להחזיק בנייר וזהו אינו תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו האישיים של כל משקיע או סוחר

 

הראה עוד

כתבות מאותו תחום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close