וול סטריט

סקירה יומית- המניות החמות של וול סטריט (20 באוגוסט 2019)

NVAX

אחרי שלושה ימים חזקים במנייה אתמול הגיע יום התיקון, מנייה מסיימת ב10% של ירידה, לא ירידות קלות אבל בהחלט יכול להיות תיקון לגיטימי, המפתח לראות איך תתמודד עם נקודות הקריטיות במנייה והאם תצליח להתבסס לחזור לגבוהים ולהתאושש או שלא תצליח להחזיק את העליות ותחזור את הדרך חזרה למטה.

 

SINA

מנייה טכנולוגית, לאחר פרסום דוחות אתמול בפרה מרקט, מזנקת ב15.80% בקצב ח"מ של 1:2.5, 61 מיליון מניות בפלואוט, 2.8% שורטיסטים במנייה ו2.8 מיליארד דולר בשווי שוק, לא חברה קטנה, אפשר לראות בגרף יומי שקיבלנו היפוך בתגובת המשקיעים לדוח הקודם שהתפרסם בחודש מאי, להמשך מעקב אחר תנועת המחיר.

 

QIWI

מפרסמת דוחות טובים אתמול בפרה מרקט , מזנקת ומסיימת את היום בעלייה של 17.9% בקצב ח"מ של 1:1\ פלואט מאוד נמוך של 11 מיליון מניות ובסה"כ 2% של שורטיסטים במנייה, שווי שוק לא קטן של 1.4 מיליארד דולר צריך להתייחס לזה בהתאם, חשוב לשים לב כי מדובר בסקטור פחות תנודתי שלא מייצר מחזורי מסחר גבוהים יש סיכוי גם שלא נקבל תנועת המשך , לעקוב אחר תנועת מחיר ומחזורים ולראות האם נקבל פה מומנטום נוסף של הדוחות.

 

ABBV

אתמול מנייה מזנקת ב3.3%, בסוף חודש יוני המנייה ירדה בלא מעט אחוזים בעקבות חדשות על עיכוב אישור FDA עבור תרופת הדגל של החברה, אתמול למרות העיכובים באישור ה-FDA מקבל החברה אישור RA לשיווק התרופה, משקיעים מגיבים בצורה חיובית, היום צריך לראות האם נקבל תנועת המשך, למניה פלואט מאוד כבד של 1.4 מיליארד מניות ושווי שוק של 98.5 מיליארד דולר, אין שורטיסטים במנייה, מתאימה גם לסווינג כמובן.

 

CVNA

חברה מעניינת מאוד, פלטפורמת סחר אלקטרוני ייחודי למכירה וקנייה של רכבים באינטרנט, פותחת חלש מאוד אתמול אבל מצליחה להתאושש מעט, עדיין מסיימת מאוד חלש עם ירידות של 3.2%, 47 מיליון מניות בפלואוט ו38% שורטיסטים במנייה, דווח אתמול על כנס משקיעים שהולך להתקיים ב04/09, יש עוד זמן לכנס אבל בהחלט שווה מעקב בתקופה הקרובה.

 

ARWR

ממשיכה לדחוף חזק קדימה במהלך שורט סקוויז נוסף אתמול במנייה, עולה בקצב ח"מ של 1:4, קצת בעייתי וצריך להתייצב, מסיימת את היום עם 9.2% של עלייה, 86 מיליון מניות בפלואוט, אחרי שטענה אנרגיה במשך כמה שבועות, פרצה ביום שישי אתמול קיבלנו נר אישור, יומיים חזקים מאוד במנייה וצריך לקחת את הנושא הזה בחשבון, לחכות למשהו ברור כמו דיפ ושבירה או התבססות ארוכה ולפני שנכנסים לאיזה עסקה במנייה, להמשך מעקב

VIPS

ממשיכה לדחוף קדימה, מסיימת בעוד 5.3% של עלייה, מתוחה מאוד כבר, פותחת 3 ימים רצופים בגאפ אפ, קצב ח"מ של טוב של 1:1.5, פלואט כבד של 491 מיליון מניות אין שורטיסטים, מנייה סינית שיודעת לזוז, גם שורט אפשרי במנייה כתיקון למתיחות החדה במנייה, להמשך מעקב.

 

PSTV

אחרי שזינקה במאות אחוזים ביום שישי, אתמול מנייה מסיימת ב35% של ירידה, מה שמכין את הקרקע לחתול מת, לרוב עדיף לקבל יום נוסף אדום לפנ מהלך כזה אבל למראות זאת אפשרי מאוד שנקבל כבר היום את המהלך המהיר כלפי מעלה, להמשך מעקב.

 

***אין באמור המלצה לקניה או מכירה של ניירות ערך, הכותב עשוי להחזיק בנייר וזהו אינו תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו האישיים של כל משקיע או סוחר

הראה עוד

כתבות מאותו תחום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close