חדשות היום

וול סטריט התהפכה לירידות קלות של עד 0.29% ; מנכ"ל ואווי אמר לעובדיו כי החברה מתמודדת עם מצב של 'חיים ומוות'

המגמה מתהפכת, בפעם המי יודע כמה-

 


וקצת new חדשות:

« מנכ"ל חברת התקשורת הסינית, ואווי, אשר עומדת במרכז מלחמת הסחר בין ארה"ב לסין, שלח אמש מזכר לעובדי החברה, בה מסר כי החברה תשקיע יותר בציוד ייצור כדי להבטיח רציפות אספקה, תחתוך תפקידים מיותרים ותדיח מנהלים לא יעילים בזמן שהיא מתמודדת עם 'מצב של חיים או מוות' בשל הסנקציות שהוטלו עליה והוספת 46 שלוחות של החברה לרשימה הסחורה.

 

« חברת אפל (סימבול: AAPL) הודיעה כי החל מהיום כרטיס האשראי שלה "Apple Card" זמין לכלל הצרכנים בארה"ב. החברה הודיעה על השקת הכרטיס החדש שלה אשר משולב במכשירי האייפון- מיזם משותף אותו ביצעה יחד עם גולדמן סאקס (סימבול: GS). "משתמשי אייפון יכולים כעת להגיש בקשה לקבלת הכרטיס דרך אפליקציית הארנק ותוך דקות ספורות יוכלו להתחיל להשתמש בו באמצעות חנויות Apple Pay , באפליקציות ובאתרים, אם הם יאושרו", כך נמסר מהחברה.

 

« רשת החנויות הום דיפו (סימבול: HD) רשמה ברבעון השני רווח נקי של 3.48 מיליארד דולר או 3.17$ למניה, האנליסטים ציפו לרווח של 3.09$ למניה. ההכנסות עלו ב-1.2% ל-30.84 מיליארד דולר, במקרה זה מתחת לצפי שעמד על 31 מיליארד דולר. החברה ציינה שקיימת סבירות לכך שרמות המחירים ירדו בהמשך השנה, ובמקביל מכסים חדשים עשויים לפגוע בהיקף המכירות במחצית השנייה.

 

« שוב ושוב ושוב- מניית טבע (סימבול: TEVA) סופגת היום את הורדת הדירוג השלישית במספר, תוך פחות מחצי שנה. בנק ההשקעות UBS הגדיר מחיר יעד חדש- 8$ למניה, המהווה ירידה של 4$ ממחיר היעד הקודם, אשר הוגדר במאי. הבנק מעריך כי מיחזור החוב שטבע תבצע יגדיל את הוצאות הריבית שלה, ויוביל להגדלת תשלומי הריבית השנתיים ב-150 מיליון דולר ב-2020 וב-225 מיליון דולר ב-2021.

 

« חברת התרופות אנדו (סימבול: ENDP) עולה במעל ל-25%, זאת לאחר שהודיעה היום כל הסכם פשרה של 10 מיליון דולר במסגרת פרשת משככי הכאבים. בנוסף הודיעה כי מנהלת מגעים להסדר באותו תיק בגובה של 5 מיליון דולר. עקב הדיווח מניית טבע עולה במעל ל-7%, וחוזרת חזרה מעל מחירי ה-7$.

 

 


 

חופשות בבורסות בעולם

שבוע 34

19-20/08/2019-

בורסת הונגריה- חג לאומי

20/08/2019-

בורסת אסטוניה- יום העצמאות

בורסת מרוקו- יום מהפכת המלך והעם

21/08/2019-

בורסת פיליפינים- יום נינוי אקווינו

בורסת מרוקו- יום הולדתו של המלך מוחמד

23/08/2019-

בורסת בנגלדש- חג Janmashtami

 


 

ספליט הפוך לשבוע הקרוב

19/08/2019-

חברת BELLUS Health Inc(סימבול: BELLUS) – 1 ל-3.

20/08/2019-

חברת Equinox Gold Corp (סימבול: EQXFF) – 1 ל-5.

 


 

אישורי FDA לשבוע הקרוב


כנסי ביוטכנולוגיה לשבוע הקרוב


נתוני מאקרו לשבוע הקרוב


פרסום דו"חות פיננסיים לשבוע הקרוב

***אין באמור המלצה לקניה או מכירה של ניירות ערך, הכותב עשוי להחזיק בנייר וזהו אינו תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו האישיים של כל אדם

הראה עוד

כתבות מאותו תחום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close