וול סטריט

סקירה יומית- המניות החמות של וול סטריט (26 באוגוסט 2019)

NTRA
מזנקת ביום שישי ב4.29%, בקצב ח"מ של 1:3 שצריך קצת להתייצב, פלואט של 66 מיליון מניות ו2.2 מיליארד דולר בשווי שוק, ב08/08 מזנקת בעקבות דוחות טובים במנייה אבל לא מצליחה להחזיק, בימים האחרונים מייצרת מגמה חיובית ויצאו גם מספר הודעות בנוגע לניסויים של החברה, ביום שישי לא הייתה כל כך ברורה אבל הייתה די מנותקת מהשוק, מתקרבת לגבוהים של הדוחות, אין שורטיסטים במנייה, אפשר לראות גם גרף שבועי חזק.

 

EPIX
מזנקת מהתחתית, מחזור לא גדול אבל כן גדול ביחס למחזורי המסחר במנייה, פלואט נמוך של מיליון מניות ו254 מיליון דולר בשווי שוק, עולה ביום שישי ב22%, ביום שישי הודעה על הנפקה והמנייה מגיבה בחיוב שזה דבר שבהחלט יכול לייצר מומנטום חזק נוסף במנייה, יחד עם זאת צריך לבדוק דוחות SEC ולראות מה עוד על הכוונת, לקחת בחשבון את כל נושא המחזורים.

 

REGI
מסקטור הדלקים והנפט, ביום שישי המנייה מזנקת ב5.3% של עלייה, בעקבות הודעה, קצב ח"מ טוב של 1:1.4, יש שורטיסטים במנייה 14% מתוך פלואט לא גבוה של 37 מיליון מניות ושווי שוק של 460 מיליון דולר, ביום שיש עושה שבירת כשל בתחילת היום ומצליחה להתייצב ולסיים בגבוהים כולל פריצה, לעקוב אחר תנועת מחיר והאם נקבל אישור לפריצה.

 

FHHL
ביום שישי טסה ב217% של עלייה, פלואוט מאוד מאוד נמוך של מיליון מניות בלבד ו20 מיליון דולר בשווי שוק, עולה בעקבות דוחות שיצאו באפטר מרקט ביום חמישי, לא התקבלה המשכיות באפטר מרקט אלה להיפך קיבלנו אפילו קצת ירידות, הייתה מאוד תנודתית ולא ברורה ביום שישי ולכן צריך לחכות למשהו מאוד מאוד ברור.

 

CBLK
פותחת בגאפ אפ משמעותי אחרי הפריצה והריצה באפטר מרקט ביום חמישי, מסיימת בעלייה של 6% רק בעקבות הגאפ, לא מייצרת תנועה בתוך היום, נסחרת במחירים שלא הייתה בהם משנה שעברה, מצד אחד לא נוצרה המשכיות מצד שני עם כל הירידות בשווקים היא החזיקה את הגאפ אפ, להמשך מעקב אחר תנועת מחיר.

 

MYGN (SHORT)
יום שישי ממשיכה לדחוף למטה, אחרי פריצת כשל בתחילת היום וסיום ב2.4%, פלואט של 73 מיליון מניות ו1.6 מיליארד דולר בשווי שוק, 17.11% שורטיסטים במנייה שיכולים להמשיך וליצור מומנטום שלילי במנייה, מסיימת על נקודה קריטית.

 

APPN (SHORT)
אחרי זינוק בתחילת החודש ומגמה חיובית, אחרי כמה ימים של התבססות, ביום שישי המנייה פותחת חזק עושה פריצת כשל ומסיימת בירידה של 0.4%, שווי שוק לא קטן ולכן כנראה מושפעת מהשוק, 19% שורטיסטים במנייה שיכולים להמשיך וללבות את התנועה כלפי מטה במידה וההסלמה במלחמת הסחר תימשך.

 

ACAD (SHORT)
ביום שישי שוברת נקודות תמיכה קריטיות בגרף, ומסיימת בירידה של 3.7% על אזורי תמיכה נוספים, המפתח זה לראות קודם איך השבוע נפתח מבחינת מלחמת הסחר ובנוסף לראות איך מתמודדת עם הנקודות הקריטיות 27.80-27.90$, במידה ותראה חולשה יכולה בקלות להמשיך ולשבור כלפי מטה, להמשך מעקב.

 

ACHN (SHORT)
ביום שישי שוברת נקודות תמיכה במנייה, אחרי התבססות והליכה ימינה של כמה שבועות בלי הצלחה לפרוץ, מסיימת בירידות של 10%, נעצרת ממש על נקודת תמיכה 4.21$, במידה ותמשיך להראות חולשה ותנועת המחיר תאפשר אפשר לרכב פה על עוד יום או יומיים של שורט במניה.

 

***אין באמור המלצה לקניה או מכירה של ניירות ערך, הכותב עשוי להחזיק בנייר וזהו אינו תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו האישיים של כל משקיע או סוחר

הראה עוד

כתבות מאותו תחום

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close