וול סטריט

סקירה יומית- המניות החמות של וול סטריט (06 בספטמבר 2019)

LCI
ממשיכה במסע קדימה, אתמול פורצת בגרף יומי עם עוד 8.8% של עלייה, עדיין ללא חדשות ישירות, מדובר בתנועת ההמשך לדוחות הטובים שהיו במניה בסוף אוגוסט, תמשיך לעניין, אם כי היא כבר הרבה פחות ברורה אחרי כמה ימים מאוד חזקים ומחזורים שנחלשו, אבל עד שהמומנטום במנייה לא נגמר תמיד יכולות להיות תנועות שאפשר לנצל.

 

OMI
גם אתמול ממשיכה לדחוף קדימה מסיימת עם 8.76% של עלייה, קצב ח"מ טוב של סביב 1:1.5, אחרי 3 ימים מאוד חזקים במנייה, המומנטום עדיין נמשך אבל גם כאן, אין חדשות ישירות למהלך הזה ומדבור בתנועת המשך וצריך לקחת את זה בחשבון, לעקוב אחר דברים ברורים, תנועת מחיר איכותית, למנייה יש את צורת המסחר שלה, ואם תראה שרוצה להמשיך לכוון מעלה בהחלט אפשר לנצל מהלך נוסף במנייה אבל לפני הכל צריך לראות את זה בעניים בתנועת המחיר.

 

INMD
מסיימת את היום באמצע הטווח, עדיין עם עלייה של 3.6%, אתמול בהמשך 5 שעות אחרונות של המסחר נסחרה באזורי VWAP, אחרי שפתחה בגאפ אפ, נתנה דיפ חזרה שוב לגבוהים וירדה חזרה ל-VWAP, בגרף יומי אפשר לראות איך אחרי יום או יומיים של מומנטום המנייה הולכת הצידה או מסיימת יום סביב ה-0, היום, אם תנועת המחיר תאפשר ונראה איזה דיפ חזק לתמיכות או התבססות ארוכה נוספת בהחלט אפשר לקבל יום ירוק ופריצה נוספת בגרף, להמשך מעקב אחר תנועת המחיר.

 

CRK
מזנקת אתמול בעוד 9.8% של עלייה, קצב ח"מ טוב של סביב 1:1, 13 מיליון מניות בפלואוט ו23.9% שורטיסטים שמהווים פוטנציאל שורט סקוויז אפשרי, המנייה אתמול מסיימת על ה7.5$ נקודת מפתח קריטית בגרף, להמשך מעקב אחר תנועת המחיר ומימוש פוטנציאל השורט סקוויז במנייה.

 

MGI
מזנקת אתמול ב10.8% של עלייה, 30 מיליון מניות בפלואוט ו12.8% שורטיסטים , שווי שוק לא גדול של 286 מיליון דולר, קצב ח"מ טוב של 1:1.5, שייכת לסקטור הקריפטו, אין חדשות ישירות הקשורות לעלייה, לשים לב ולקחת בחשבון את הנושא הזה.

 

KPTI
מזנקת אתמול ב 11%, קצב ח"מ של 1:1.5, 50 מיליון מניות בפלואוט ו 22% שורטיסטים במנייה, אחרי שבתחילת חודש יולי זינקה במעל 100% ב2 ימים מסחר, המנייה הולכת ימינה ונתמכת על אזורי 7.50-8$, וכלואה בטווח שבין תמיכה להתנגדות, מסיימת אתמול את היום על 9.5$ כאשר אזורי 9.5-9.7$ הם נקודות מפתח בגרף, עם פוטנציאל שורט סקוויז.

 

CVNA
מתקרבת חזקה לגבוהים ומכוונת אולי לקראת פריצה נוספת, מסיימת אתמול ב3.2% של עלייה, פלואט של 47 מיליון מניות ו38% שורטיסטים במנייה, עולה בקצב ח"מ של 1:1, מנייה מאוד כבדה עם שווי שוק של 13 מיליארד דולר, צריך לקחת את הנושא הזה בחשבון, זאת מנייה שזזה לאט, מנייה מאוד מעניינת בתחומה, מדבור בפלטפורמה ייחודית למכירה וקנייה של רכבי יד 2, אתמול הוציאו הודעה על כוונתם להקים חנות בנוסף לכל הפלטפורמה במקוונת שלהם.

 

MDCO
עולה אתמול ב1.44% בסה"כ, קצב ח"מ טוב, 76 מיליון מניות בפלואוט ו27% שורטיסטים, המנייה לאחר עדכונים בכנס על תוצאות שלב 3 בניסוי קליני של החברה, אתמול לא היה ברורה אבל הצליחה להיתמך ונמצאת ממש על נקודות מפתח באזורי 48-48.3$, אזורים בהם הייתה ב2017.

 

TLRA
כבר שבוע שהמנייה מתבססת על הגבוהים, אתמול פותחת חלש מתאוששת ומסיימת בגבוהים, 44 מעליון מניות בפלואוט ו494 מיליון דולר בשווי שוק, מעט מאוד שורטיסטים, נמצאת על נקודות מפתח.

 

ADVM
ביום רביעי לקראת סוף יום המסחר, מוציאה החברה הודעה כל כנס שהולך להתקיים ב12/09, אתמול נסחרנו אחרי ההודעה, המנייה עלתה ב6%, נמצאים כרגע בתוך מגמה שלילית, 56 מיליון מניות בפלואוט ו16.5% שורטיסטים, צריך לראות האם מתפתח כאן מומנטום לקראת הכנס.

 

GIII
חברה מתחום הטקסטיל מפרסמת דוחות טובים אתמול בפרה מרקט, מזנקת ב26%, 44 מיליון מניות בפלואוט ו15% שורטיסטים במנייה, קצב ח"מ של 1:2 ושווי שוק של 1.1 מיליארד דולר, יוצאת מתחתית משמעותית בגרף, פוטנציאל אפסייד בגרף, מגיעה מאזורי ב44$ שנסחרה שם בחודש מאי האחרון, להמשך מעקב אחר תנועת המחיר, דוחות, שורטיסטים ותחתית בגרף יכולים לייצר פה המשכיות של מומנטום במנייה.

 

TEN
חברת חלפי רכב, בחודש מאי רשמה ירידה חדשה בעקבות דוחות שהמשקיעים פחות אהבו, במשך כמה חודשים הולכת ימינה ומתבססת על הנמוכים, אתמול מנייה מזנקת ב17%, 32 מיליון מניות בפלואוט ו25% שורטיסטים, אין חדשות ישירות, דוחות שפורסמו ב06/08 והיו יחסית טובים הרימו מעט את המנייה אבל לא משהו משמעותי, שילוב של תחתית בגרף ושורטיסטים, בהחלט יכולים לייצר עניין.

 

 

***אין באמור המלצה לקניה או מכירה של ניירות ערך, הכותב עשוי להחזיק בנייר וזהו אינו תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו האישיים של כל משקיע או סוחר

הראה עוד

כתבות מאותו תחום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close