חדשות היום

מדד הראסל 2000 מוביל את העליות בוול סטריט ב-1.24% ; מניית AT&T מזנקת והנשיא טראמפ ממהר לצייץ

תמונת מצב השווקים בוול סטריט-

 


 

חדשות היום

✔ מניית AT&T (סימבול: T) רשמה היום זינוק של מעל ל-9% במסחר המקדים, זאת לאחר שהנהלת קרן הגידור אליוט, בניהולו של פול זינגר, הודיעה כי היא מחזיקה במניות בשווי של 3.2 מיליארד דולר, וזאת ההחזקה הגדולה ביותר של החברה אי פעם. בנוסף הודיעה קרן הגידור כי שלחה מכתב לדירקטוריון החברה ושיתפה אותו בדרכים בהן "יוכלו להשתפר ולהפגין עליית ערך היסטורי", ובסופו של דבר להגיע למחיר של לא פחות מ-60 דולר למניה: "מטרת המכתב של היום היא לשתף את מחשבותינו כיצד AT&T יכולים לשפר את עסקיה ולממש עליית ערך היסטורית לבעלי המניות שלה"..

✔ וכמובן שתגובת הנשיא טראמפ לא מאחרת לבוא- הנשיא צייץ מיד לאחר פרסום החדשות כי הוא שמח לשמוע את חלקה של אליוט בחברת AT&T: "חדשות נהדרות שהמשקיע הפעיל מעורב כעת ב-AT&T. כבעלים של דירוג נמוך מאוד ב-CNN, אולי כעת הם יעצרו עם כל הפייק ניוז הנובעים מה'עוגנים" הלא אמינים שלהם. כמו כן, אני שומע שבגלל הדירוג הנמוך שלו הם מאבדים הון".  

✔ שר האוצר האמריקני, סטיבן מנוצ'ין, אמר היום כי ממשל טראמפ ינקוט בצעדים מינהליים על מנת להרים את ענקיות המשכנתאות Fannie Mae ו- Freddie Mac, אם לא יצליחו להבטיח תמיכת הקונגרס בתוכניות שלהן תוך שישה חודשים: "הם נמצאים בשמרנות זמן רב מדי ואנחנו רוצים לוודא שהם לא נמצאים בשמירה על בסיס קבוע, אז הבחירה הראשונה שלנו היא לעבוד עם הקונגרס על בסיס דו-מפלגתי, אבל אם לא נוכל לעשות זאת ננקוט צעדים דרך הצד המינהלי.".

✔ סגן שר החוץ של צפון קוריאה, צ'ו סון הוי, אמר היום כי מנהיגו, קים ג'ונג, מוכן להתחיל מחדש את השיחות עם ארצות הברית בסוף החודש, לאחר שהשיחות הופסקו מאז הפסגה הכושלת אשר נערכה בפברואר. הפגישה תתקיים בזמן ובמקום שייקבעו שני המנהיגים.

הסקר החודשי של הפד של ניו יורק בנושא ציפיות הצרכנים הראה כי הציפיות לאינפלציה מצד הצרכנים האמריקאים חלפו בחודש שעבר והעובדים נהיים יותר ויותר פסימיים בהקשר למצב עבודתם. הסקר הראה כי תחזיות האינפלציה לשנה צנחו ב-0.2 נקודות לרמה של 2.4% בחודש שעבר, הרמה הנמוכה ביותר מאז הושק הסקר בשנת 2013. התחזית לשלוש שנים לציפיות לאינפלציה צנחה ב-0.1 נקודות ל-2.5%..

 


 

חופשות בבורסות

שבוע 37

09/09/2019-

בורסות בחרין, לבנון, עיראק- עשוראא

בורסת מלזיה- יום הולדתו של יאנג די-פרטואן אגונג

בורסת מאוריציוס- ביקורו של האפיפיור

09-10/09/2019-

בורסות פקיסטן, בנגלדש והודו- מוחרם

10/09/2019-

בורסות הודו ומאוריציוס- חג גאנש צ'אטורטי

בורסת וייטנאם- יום לאומי

12-13/09/2019-

בורסת דרום קוריאה- פסטיבל הירח המלא

13/09/2019-

בורסות טאיוואן, סין- פסטיבל אמצע הסתיו

בורסת סרי לנקה- יום בינארה פויה

 

 

 


 

אישורי FDA לשבוע הקרובכנסי ביוטכנולוגיה לשבוע הקרוב 

פרסום דו"חות פיננסיים לשבוע הקרוב

 

***אין באמור המלצה לקניה או מכירה של ניירות ערך, הכותב עשוי להחזיק בנייר וזהו אינו תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו האישיים של כל אדם

הראה עוד

כתבות מאותו תחום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker