וול סטריט

סקירה יומית- המניות החמות של וול סטריט (10 בספטמבר 2019)

OMI

ממשיכה לדחוף קדימה אתמול מסיימת ב5% של עלייה, קצב ח"מ טוב של 1:1.5, פותחת חלש ולא ברור את היום, בחלק השני של היום מתחילה להתייצב ומסיימת בגבוהים על סף פריצה נוספת, חייב לקחת בחשבון שעדיין מדובר בתנועת המשך ולא קיבלנו שום חדשות נוספות, להמשך מעקב אחר תנועת המחיר האם נקבל פה מהלך של שורט סקוויז נוסף.

 

TEN

ממשיכה לדחוף קדימה ואתמול פורצת נקודות מפתח בגרף, מסיימת בעלייה שלה 13%, קצב ח"מ טוב של 1:1, 2% שורטיסטים במנייה ופלואוט של 32 מיליון מניות, מדובר בתנועת המשך לדוחות שהתפרסמו שבוע שעבר, להמשך מעקב אם כי היא כבר מעט מתוחה אחרי 3 ימים חזקים ומצד שני אתמול קיבלנו מחזור די חזק.

 

CRK

אתמול מסיימת יום ירוק נוסף עם עלייה של 11%, קצב ח"מ סביר, 24% שורטיסטים במנייה ופלואוט נמוך של 13.5 מיליון מניות, כבר מגיעה מאוד מתוחה אחרי 5 ימים מאוד חזקים, להמשך מעקב אחר תנועת מחיר.

 

ARDX

אחרי הזינוק שבוע שעבר בעקבות חדשות במנייה, המניה מצליחה להחזיק תמיכות על הגבוהים, מסיימת אתמול ב15.4% של עלייה, קצב ח"מ של 1:2, שווי שוק נמוך יחסית של 363 מיליון דולר ופלואוט של 62 מיליון מניות, להמשך מעקב אחר תנועת המחיר, האם המומנטום יימשך ונחזור לאתגר את הגבוהים.

 

MGI

אתמול המנייה עושה תנועה קלאסית של שבירת כשל על הנמוך של יום קודם ומסתובבת כלפי מעלה, לקראת סוף יום המסחר אפילו פרצה את הגבוה של יום קודם אבל לא הצליחה להחזיק, סיימה ב1.9% של עלייה, יש חדשות ודוחות לאורך התקופה האחרונה, מנייה מסקטור הקריפטו, אתמול החברה מוציאה חדשות על הסכם שת"פ עם חברה ויזה, להמשך מעקב אחר תנועת המחיר, יש שורטיסטים במנייה שיכולים להילחץ באזורים האלה ויכולים ליצור מהלך של שורט סקוויז נוסף.

 

AN

אתמול מנייה עולה ב2.5%, קצב ח"מ קצת בעייתי של 1:3, מחזורים חלשים אבל יוצא מהתבססות ארוכה של כמה חודשים ומסיימת אתמול על נקודות מפתח, שווי שוק לא קטן של 4.4 מיליארד דולר, פלואוט של 78 מיליון מניות.

 

 

***אין באמור המלצה לקניה או מכירה של ניירות ערך, הכותב עשוי להחזיק בנייר וזהו אינו תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו האישיים של כל משקיע או סוחר

הראה עוד

כתבות מאותו תחום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close