וול סטריט

סקירה יומית- המניות החמות של וול סטריט (11 בספטמבר 2019)

FRAN
מזנקת אתמול בפרה מרקט בעקבות חדשות, בתוך היום לא ברורה אבל מצליחה להחזיק את הזינוק, מסיימת ב132% של עלייה כולל ריצה משמעותית באפטר מרקט, פלואט סופר נמוך של 2.8 מיליון מניות ו30 מיליון דולר בשווי שוק, 43% שורטיסטים במנייה, מזנקת מתחתית מאוד משמעותית בגרף, ירידה בערוץ צר כמעט ללא שום הפרעות, רק בספטמבר שנה שעברה נסחרה באזורי ה50$, פוטנציאל אפסייד ושורט סקוויז.

 

MNK
מזנקת תמול מהתחתית, 84% של עלייה, 81 מיליון מניות בפלואוט מתוכם 52% שורטיסטים, קצב ח"מ טוב ל 1:1.3, 325 מיליון דולר ברמת השווי שוק, במידה והמומנטום במנייה יימשך ותנועת המחיר תאפשר קיים פה פוטנציאל שורט סקוויז גבוה.

 

OMI
יום נוסף ירוק, המנייה לא עוצרת, 10.36% של עלייה נוספת, קצב ח"מ סביר של 1:2.2, אתמול הייתה הרבה פחות ברורה בתוך היום, מסיימת אתמול על נקודת מפתח בגרף יומי, על אזורי 8.20-8.30$, צריך לעקוב האם המומנטום יימשך ונקבל פריצה נוספת בגרף יומי, חשוב לקחת בחשבון מנייה מאוד מתוחה ללא חדשות ישירות, מתישהו כנראה המהלך הזה יסתיים וצריך להיות זהירים עם כניסה למהלך של לונג במנייה.

 

ARDX
פותחת את היום עם מה שהיה נראה כמו פריצת כשל אבל בחלק השני של היום מצליחה להתייצב וחוזר לגבוהים, מנייה עשתה מהלך יפה אחרי הזינוק לא התממש והצליחה לשמור על תמיכות, להמשך מעקב היום אחר תנועת המחיר והאם נקבל נר אישור לפריצה.

 

TEN
ממשיכה לדחוף קדימה, יום נוסף שנפתח לא ברור עד שהמנייה מתחילה להתייצב בטווחי מסחר צרים יותר על VWAP ומשלימה מהלך נוסף של 7.7% של עלייה קצב ח"מ סביב 1:1, 32 מיליון בפלואוט ו25% שורטיסטים, ,תנועת המשך לדוחות ולדיווחים במנייה, אתמול פורצת נקודת מפתח נוספת בגרף יומי, היום צריך לראות האם נקבל אישור לפריצה ויהיה אפשר לקבל במנייה מהלך נוסף של שורט סקוויז על נקודה מפתח, חשוב לשים ולקחת בחשבון כי המנייה אחרי 4 ימים חזקים ומתוחים, באף אחד מהימים המנייה לא ניסתה לאתגר את הנמוך של יום קודם ולכן צריך להיזהר ולחכות למשהו ברור.

 

CPRX
אתמול פותחת את היום חלש עם שבירת כשל על הנמוך של יום קודם, מתייצבת חוזרת לגבוהים ואפילו פורצת אבל לא מצליחה להחזיק, מסיימת בתמיכות על VWAP, מסיימת ב4.2% של עלייה, קצב ח"מ סביר של 1:1.5.

 

GIII
מנייה לאחר דוחות, ענף הטקסטיל, יום רביעי של עליות, אתמול עולה בעוד 8%, קצב ח"מ סביר של 1:2, 15% שורטיסטים במנייה מתוך פלואט של 44 מיליון מניות ושווי שוק של 1.2 מיליארד דולר, חברה הציגה דוחות טובים, מנכ"ל החברה מחזיק בלא מעט מניות בסכום כולל של 949 מיליון דולר, המנייה ננעלת אתמול על נקודות מפתח בגרף יומי.

 

KPTI
מסיימת אתמול ב6.3% של עלייה, אתמול נתמכת בבירור על החצי עגול ב9.5$, מתייצבת על VWAP ומסיימת בגבוהים, אתמול נגעה בנקודה הקריטית לפני פריצה על ה10.60$ ולא הצליחה לפרוץ.

 

GNTX
פותחת אתמול בשבירה של הנמוך של יום קודם מתייצבת ומסיימת בגבוהים כולל פריצה של נקודת מפתח בגרף יומי, נראית טוב אחרי חודשיים של הליכה ימינה, ממש מתקרבת לפריצה של נקודת מפתח נוספת בגרף, מנייה לא קטנה , 7 מיליארד בשווי שוק ופלואוט של 253 מיליון מניות, אין הרבה שורטיסטים במנייה וצריך לקחת את כל הנתונים האלה בחשבון ברמת ניהול הסיכונים.

 

MAXR
מזנקת אתמול ב20% בעקבות הודעה על כנס שהתקיים מחר, קצב ח"מ סביר של 1:2, 58 מיליון מניות בפלואוט ו16% שורטיסטים במנייה, 499 מיליון דולר ברמת השווי שוק, להמשך מעקב האם נקבל יום ירוק נוסף לפני הכנס.

 

 

***אין באמור המלצה לקניה או מכירה של ניירות ערך, הכותב עשוי להחזיק בנייר וזהו אינו תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו האישיים של כל משקיע או סוחר

הראה עוד

כתבות מאותו תחום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close