וול סטריט

סקירה יומית- המניות החמות של וול סטריט (13 בספטמבר 2019)

MDCO

עולה אתמול ב1%, מנייה עם פלואט של 75 מליון מניות ו28% שורטיסטים, שווי שוק לא קטן של 3.9 מיליארד דולר, כבר כמה ימים שנתמכת וסוג של הולכת ימינה בין תמיכה להתנגדות, אתמול לא הייתה ברורה, פרצה בגרף נקודת מפתח משבוע קודם אבל לא הייתה לזה המשכיות, צריך לחכות למשהו ברור ואיכותי , התבססות ארוכה וכניסה של מחזורים ואולי נוכל לראות פריצה בגרף של נקודות מפתח ושורט סקוויז במנייה.

 

LKQ

אתמול מודיע קרן גידור שהיא רוכשת 5.2% ממניות החברה, המנייה מזנקת במחזור גדול אתמול ומסיימת בעלייה של 12$, פלואט לא קטן במנייה של 300 מליון מניות ושווי שוק של 10 מיליארד דולר , חברת חלקי חילוף לרכב, מדובר במפלצת גדולה אבל יכול להתקבל כאן מומנטום שיראה על המשכיות.

 

RUHN

הנפקה טרייה מאפריל השנה, 22 מליון מניות בפלואט, שווי שוק של 575 מליון דולר, מעט מאוד שורטיסטים במנייה, חברה סינים שמתעסקת במסחר מקוון, מאז ההנפקה המנייה רק צונחת, בשבועות האחרונים מתבססת סביב האיזורים של 4.20$, אתמול מזנקת ב47% ללא חדשות ישירות חשוב לציין, הייתה כבר באחוזים גבוהים יותר בתוך היוםף אבל סיימה את היום על מספר עגול ועל תמיכות VWAP.

 

TXMD

פותחת את היום בירידות עד לתמיכות ברורות על הנמוך של יום קודם, מצליחה להתייצב ולחזור לגבוהים, מסיימת ב1.5% של עלייה, קצב ח"מ טוב של 1:1, 42% שורטיסטים במנייה, פלואט לא קטן של 200 מליון מניות ושווי שוק של 780 מליון דולר, צריך לקחת בחשבון שלוקח למניה זמן לפתח מחזורים, להמשך מעקב האם איך היא תאתגר את הנקודת מפתח על איזורי ה3.4$, והאם נראה פריצה נוספת בגרף והמשכיות.

 

OSTK

מזנקת אתמול ב18% של עלייה, אחרי שהתחילת את המגמה החיובית בחודש יוני ובשבועות האחרונים התממשה ונתמכה, אתמול המנייה פורצת ומסיימת על נקודות מפתח, 43% שורטיסטים במניה ופלואט של 28 מליון מניות, חשוב לשים לב ולקחת בחשבון שמדובר כבר ביום שישי ירוק ברציפות מאז העצירה על תמיכות, 4 ימים מתוחים במנייה שבשום יום המנייה לא מאתגרת את הנמוכים, יצאו חדשות אתמול, לא ישירות במנייה.

 

ARDX

אתמול מסיימת את היום עם עלייה של 1.3% בלבד, אחרי שבסוף יום המסחר בחרה הוציאה עודעה על קבלת אישור FDA לאחת התרופות שלה, במנייה הייתה הפסקה מסחר, תגובת המשיקעים בזמן הקצוב שנשאר למניה להיסחר כולל באפטר מרקט על פניו נראה שהייתה פחות טובה, צריך לראות היום איך נפתח את היום, בתחילת קיבלנו עדכון לגבי ניסוי שלב 3 בתרופה אחרת של החברה, המנייה הצליחה לשמור על תמיכות והתבססות על הגבוהים.

 

MAXR

ממשיכה אתמול לדחוף קדימה, יום שלישי רצוף של עליות, מסיימת ב3.6% של עלייה, החברה אחרי כנס שהתקיים אתמול, קצב ח"מ טוב של סביב 1:1, יש שורטיסטים במנייה.

 

***אין באמור המלצה לקניה או מכירה של ניירות ערך, הכותב עשוי להחזיק בנייר וזהו אינו תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו האישיים של כל משקיע או סוחר

הראה עוד

כתבות מאותו תחום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close