חדשות היום

וול סטריט שוברת שיאים אבל מתקשה להחזיק אותם ; סין מברכת את הנשיא טראמפ על דחיית התעריפים ופוטרת עוד מוצרים ממכס

תמונת מצב השווקים בוול סטריט-

 


 

חדשות היום

✔ משרד המסחר הסיני הודיע היום כי סין מברכת על החלטת הנשיא טראמפ לדחות את התעריפי בשבועיים והודיע כי היא תפטור מוצרים נוספים, בנוסף לרשימה המונה 16 מוצרים אמריקאיים שכבר אושרו לפטור ממכס למשך שנה. בין המוצרים החקלאיים הנוספים נכללים גם פולי סויה וחזיר.

✔ בהמשך לדיווח כי בעלי חברה WeWork צפויים לפעול כנגד מנכ"ל ומייסד החברה, אדם נוימן, יצאה הודעה כי זכויות ההצבעה שלו יצומצמו מ-20 קולות למניה ל-10 קולות למניה ובני משפחתו לא יהיו בדירקטוריון. בנוסף לכך הוא יעביר לחברה את הרווחים מההשקעות שביצע בנכסים שהשכירו. החברה תחל בתמחור ראשוני של המניה בשבוע הבא והיועצים להנפקה עשויים לקבוע מחיר יעד לפי שווי חברה של פחות מ-20 מיליארד דולר.  

✔ גולדמן זאקס (סימבול: GS) הודיעו היום על הורדה משמעותית במחיר היעד למניית אפל (סימבול: AAPL) ב-26%, ונימקו זאת בגלל "השפעה שלילית משמעותית" על הרווחים בשיטת החשבונאות בה תשתמש החברה לצורך השקת Apple TV +. "אנו מאמינים כי אפל מתכננת לתת דין וחשבון לניסיון החד-שנתי שלה ל-AppleTv+ כהנחה של $60 לחבילה משולבת של חומרה ושירותים", כתב האנליסט רוד הול. בנק ההשקעות הקטין את יעד המחיר ל-12 חודשים מ-187$ ל-165$ למניה, כאשר הדירוג נשאר ניטרלי.

✔ חברת PG&E (סימבול: PCG), אשר הואשמה בשריפות בקליפורניה ב2017-2018, הודיעה היום כי הגיעה להסדר בסך של 11 מיליארד דולר עם גורמים המייצגים כ-85% מהתביעות הבטיחותיות. מהחברה נמסר כי תביעות אלה התבססו על תשלומי חברות הביטוח ליחידים ועסקים עם כיסוי ביטוחי בגין נזקי אש.

✔ פאנל של בית הנבחרים האמריקני דרש היום לקבל מחברות הטכנולוגיה אמזון (סימבול: AMZN, פייסבוק (סימבול: FB), אפל (סימבול: AAPL) ואלפבית (סימבול: GOOG) תיעוד של התכתבויות דוא"ל פנים חברות ותיעודים אחרים. הדד-ליין שניתן לחברות להגיש זאת הוא ה-14 לאוקטובר. דרישה זו מגיעה ימים ספורים לאחר שהיועץ המשפטי לממשלה בטקסס הוביל דיון עם קבוצה של 50 עורכי דין בחקירה שהשאלה הראשית היא האם גוגל משתמשת בכוחה הפרסומי באופן לא חוקי כלפי השוק.

 

חופשות בבורסות

שבוע 37

12-13/09/2019-

בורסת דרום קוריאה- פסטיבל הירח המלא

13/09/2019-

בורסות טאיוואן, סין- פסטיבל אמצע הסתיו

בורסת סרי לנקה- יום בינארה פויה

 

 

 


 

אישורי FDA לשבוע הקרובכנסי ביוטכנולוגיה לשבוע הקרוב 

פרסום דו"חות פיננסיים לשבוע הקרוב

 

***אין באמור המלצה לקניה או מכירה של ניירות ערך, הכותב עשוי להחזיק בנייר וזהו אינו תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו האישיים של כל אדם

הראה עוד

כתבות מאותו תחום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close