וול סטריט

סקירה יומית- המניות החמות של וול סטריט (16 בספטמבר 2019)

NVAX

בחודש אוגוסט המנייה מזנקת בעקבות חדשות במנייה, רצה כמה ימים חזקים למעלה ומתחילה להתממש בחדשות במשך כמה שבועות, בימים האחרונים אפשר לראות בגרף יומי שהמנייה מצאה לה תחתית ומכוונת למעלה, ביום שישי מסיימת ב10.7% של עלייה, אחרי כנס ב10/09 שהמשקיעים מגיבים בחיוב, שווי שוק נמוך של 145 מליון דולר, 23 מליון בפלואוט בשילוב עם 22% שורטיסטים במנייה, עלתה בקצב ח"מ סביר של 1:2, ואם המומנטום יימשך כאן בשילוב של פלואוט נמוך ושורטיסטים אפשר לקבל שורט סקוויז ולראות את המנייה רצה למעלה ומנסה לאתגר שוב את הגבוהים של הזינוק באוגוסט.

 

OMI

ביום שישי ממשיכה להתממש, יום שני של ירידות מסיימת עם 11.8% של ירידה, פלואוט של 60 מליון מניות ו385 מליון דולר בשווי שוק, 18.5% שורטיסטים, אחרי מהלך של עליות מאוד חזקות במנייה, צריך לעקוב לראות האם נקבל המשך ירידות או שנראה עצירה וחזרה כלפי מעלה.

 

LCI

אחרי ריצה מאוד חזקה כלפי מעלה, והמון מהלכים של שורט סקוויז במנייה, ביום שישי המנייה לא מצליחה להתמודד עם נקודות המפתח עושה פריצת כשל וחוזרת את כל הדרך למעלה עם נר מוכרים מאוד משמעותית בגרף יומי, צריך לראות את תפתח את שבוע המסחר ואיך תתמודד עם הנמוך של יום שישי ושל יום חמישי, במידה והנקודות מפתח אלה יישברו יש אפשרות שנקבל שבירה משמעותית יותר כלפי מטה, כמובן מועמדת לשורט.

 

KPTI

המנייה מזנקת בחודש יולי בעקבות חדשות FDA ובמשך כל השבועות האחרונים שומרת על תמיכות והולכת ימינה, בימים האחרונים חוזרת לאתגר את הגבוהים ביום חמישי פורצת בקטנה וביום שישי מאשרת את הפריצה ומסיימת עם 4% של עלייה , גרף שבועי חזק, 50 מליון מניות בפלואוט מתוכם 23% שורטיסטים.

 

MCF

מזנקת מהתחתית ביום שישי עם עלייה של 35%, שווי שוק מאוד נמוך של 50 מליון דולר ופלואוט של 26 מליון מניות, קצב ח"מ מעט בעייתי שצריך להתייצב 1:3, שבוע שעבר מנייה מוציאה הודעה על הנפקת מניות, לרוב הודעה כזאת מובילה לצעדים פחות טובים מצד המשקיעים ובד"כ זו היא לא הודעה טובה, ביום שישי המנייה מגיבה בתגובה חיובית מאוד כלפי מעלה, פוטנציאל אפסייד גבוה בשילוב עם המומנטום יכולים להביא לעוד ימים ירוקים במנייה במידה ותנועת המחיר תאפשר זאת.

 

CRK

ממשיכה לדחוף קדימה ומסיימת עוד יום נוסף של עליות עם 12% של עלייה, אחרי כמה ימים שהמנייה לא מצליחה להתממש, ביום חמישי עושה שבירת כשל על נקודות מפתח ומצליחה להתאושש וביום שישי קיבלנו את הזינוק והפריצה בגרף יומי, 13 מליון מניות בפלואוט שווי לא קטן של 1.6 מיליארד דולר ו27% שורטיסטים במנייה.

 

FRAN

אחרי דוחות במנייה, פלואוט סופר נמוך של 2.8 מליון מניות ו52 מליון דולר בשווי שוק, 43% שורטיסטים במנייה, ביום שישי עולה ב28%, מניית מומנטום חזקה, מסיימת על נקודות מפתח.

 

IVC

מנייה אחרי כנסים שהזניקו את המנייה, אחרי ימים מאוד מתוחים במנייה וניסיון להתממש ללא הצלחה, ביום שישי המנייה ממשיכה לדחוף קדימה ומסיימת ב4.6% של עלייה, 32 מליון מניות בפלואוט ו261 מליון דולר בשווי שוק, 24% שורטיסטים, צריך לקחת בחשבון שלמנייה לוקח זמן לפתח מחזורים.

 

BLMN

מצליחה לפרוץ ביום שישי עם 4.8% של עלייה, קצב ח"מ סביר סביב 1:2, 85 מליון מניות בפלואוט מתוכם 16% שורטיסטים, 1.8 מיליארד דולר בשווי שוק, סיימה על איזורי מפתח, אחרי כמה ימים של סוג של הליכה ימינה, אין חדשות ישירות ולמעשה מדובר בתנועת המשך במנייה.

 

 

ARDX

אתמול מסיימת את היום עם עלייה של 1.3% בלבד, אחרי שבסוף יום המסחר הוציאה הודעה על קבלת אישור FDA לאחת התרופות שלה, במנייה הייתה הפסקה מסחר, תגובת המשקיעים בזמן הקצוב שנשאר למניה להיסחר כולל באפטר מרקט על פניו נראה שהייתה פחות טובה, צריך לראות היום איך נפתח את היום, בתחילת קיבלנו עדכון לגבי ניסוי שלב 3 בתרופה אחרת של החברה, המנייה הצליחה לשמור על תמיכות והתבססות על הגבוהים.

 

MAXR

ממשיכה אתמול לדחוף קדימה, יום שלישי רצוף של עליות, מסיימת ב3.6% של עלייה, החברה אחרי כנס שהתקיים אתמול, קצב ח"מ טוב של סביב 1:1, יש שורטיסטים במנייה.

 

***אין באמור המלצה לקניה או מכירה של ניירות ערך, הכותב עשוי להחזיק בנייר וזהו אינו תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו האישיים של כל משקיע או סוחר

הראה עוד

כתבות מאותו תחום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close