וול סטריט

סקירה יומית- המניות החמות של וול סטריט (04 באוקטובר 2019)

ZYXI

אחרי הזינוק לפני יומיים בעקבות חדשות אתמול ממשכיה המנייה לדחוף קדימה, אחרי דיפ חזק בתחילת היום המנייה נעצרת על תמיכות מתאוששת ופורצת את הגבוה של יום קודם ונקודות מפתח בגרף יומי, מצליחה אפילו לפרוץ בקטנה נקודת מפתח חשוב נוספת על אזורי 11.75$,מסיימת ב9.2% של עלייה, קצב ח"מ טוב של 1:1.4, 15 מליון מניות בפלואוט ו14% שורטיסטים, צריך לקחת בחשבון שהמנייה אחרי יומיים חזקים יחד עם זאת הדיפ אתמול היה לא קטן, שורטיסטים חדשות פלואוט נמוך וסיום בנקודה קריטית יכולים לייצר פה מהלך שורט סקוויז מהיר.

 

AXSM

מנייה אחרי כנס שהתקיים אתמול בשעה 15:00 שעון ארה"ב, עוד לא יצאו דיווחים מהכנס, אתמול פותחת את היום בירידות ונכנסת לטרטוריה שלילית, נתמכת על נקודות מפתח מתייצבת ומסיימת ממש סביב ה-0 אחרי התבססות ארוכה על מחיר הסגירה, מסיימת את היום על נקודות מפתח 13.35-18.45$, פלואוט של 25 מליון מניות ו23% שורטיסטים במנייה.

 

KPTI

אחרי שקיבלנו תמיכה וסיום בגבוהים ביום רביעי, אתמול המנייה ממשיכה לדחוף קדימה, מסיימת בעוד 4.7% של עלייה בקצב ח"מ טוב של 1:1.3, 22% שורטיסטים במנייה ופלואט של 50 מליון מניות, פורצת נקודות מפתח והתבססות, צריך להמשיך לעקוב לראות האם נקבל לכך אישור, חשוב לקחת בחשבון את עניין המחזורים במנייה, בנוסף אין חדשות ישירות.

 

PGNX

אחרי הזינוק ביום רביעי בעקבות ההודעה על רכישה, אתמול המנייה פותחת בדיפ חזק כלפי מטה אבל מצליחה לאט לאט להתאושש ולהתייצב על VWAP ובהמשך על מחיר סגירה ומצליחה לסיים את היום במעבר מאדום לירוק וסיום בעלייה של 4.3% בקצב ח"מ טוב, פורצת נקודות מפתח יש שורטיסטים במנייה 13% ופלואט בינוני-כבד של 70 מליון , להמשך מעקב האם נקבל כאן המשכיות של מומנטום ואישור לפריצה, חשוב לשים לב כי מדובר כבר ביום שני חזק במנייה וצריך לקחת את זה בחשבון.

 

CBIO

מזנקת אתמול מתחתית משמעותית בגרף, עולה ב24% בקצב ח"מ סביר של 1:3, צריך מעט להתייצב, הזינוק מגיע בעקבות עדכון על ניסוי שלב 2 של החברה, פלואט נמוך מאוד של 11 מליון מניות, 73 מליון דולר בשווי שוק ואין הרבה שורטיסטים.

 

CYH

אחרי יציאה מתחתית בחודש אוגוסט ומגמה עלייה מתוחה כלפי מעלה בעקבות דוחות ודיווחים חיוביים במנייה, בשבועות האחרונים המנייה נתמכת ומתבססת על הגבוהים, אתמול מסיימת ב5.5% של עלייה, קצב ח"מ של 1:2.8, 23% שורטיסטים במנייה ופלואוט לא קטן של 110 מליון מניות, 433 מליון דולר בשווי שוק, 3.85-3.95$ נקודות מפתח בגרף, בגרף שבועי נראית טוב, יום אחרון לשבוע צריך לעקב אחר תנועת המחיר האם נראה כאן פריצה של נקודות המפתח כבר היום או שיכול להיות שמכינים את הקרקע לשבוע הבא.

 

ARQL

מזנקת אתמול ב8% בקצב ח"מ טוב של 1:2, 11% שורטיסטים במנייה ופלואוט לא קטן של 118 מליון מניות, מיליארד דולר בשווי שוק, בחודש יוני מזנקת בעקבות דיווחים במנייה, אבל לא מצליחה להחזיק ובחודשים האחרונים נמצאת בסוג של מגמה ירידת מתונה כלפי מטה, בימים האחרונים המנייה מתבססת ונתמכת על תמיכות ברורות מגרף יומי,אתמול יוצאת מהטווחים האלה, יש למנייה עוד מה להוכיח, המפתח היום לראות איך תפתח את יום המסחר , נקודות המפתח הבאה היא באזורי במספר חצי עגול על ה8.5$, יצאו בימים האחרונים דיווחים על חולה ראשון בלבד כרגע שקיבל מינון לתרופה שנמצאת בניסוי קליני בחברה, להמשך מעקב להמשכיות מומנטום חיובי במנייה.

 

ENDP

אחרי כמה ימים של תמיכות במנייה וניסיון פריצה שכשל, אתמול המנייה מסיימת יום ירוק מלא עם עלייה של 11.7%, קצב ח"מ של 1:2.7, 17% שורטיסטים במנייה ופלואוט של 202 מליון דולר, להמשך מעקב אחר תנועת המחיר האם נקבל כאן המשכיות במומנטום החיובי.

 

***אין באמור המלצה לקניה או מכירה של ניירות ערך, הכותב עשוי להחזיק בנייר וזהו אינו תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו האישיים של כל משקיע או סוחר

הראה עוד

כתבות מאותו תחום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close