וול סטריט

סקירה יומית- המניות החמות של וול סטריט (07 באוקטובר 2019)

CYH

ביום שישי פתחה את חלש אבל הצליחה להתייצב בהמשך וסיימה בעליות קלות על אותן נקודות מפתח לפני פריצה, מנייה שזזה לאט עם 110 מליון מניות בפלואוט ו434 מליון דולר בשווי שוק, 23% שורטיסטים במנייה שיכולים ללבות את התנועה לשני הכיוונים.

 

LXRX

ממשיכה לדחוף קדימה ביום שישי, מסיימת בעוד 3.2% של עלייה, קצב ח"מ של 1:2.2, 105 מליון מניות בפלואוט ו367 מליון דולר בשווי שוק אין הרבה שורטיסטים במנייה, בגרף שבועי אפשר לראות את העוצמה של הקונים אחרי שבירת כשל על הנמוך של שבוע קודם וחזרה לגבוהים.

 

AVYA

מזנקת ביום שישי 30% של עלייה, קצב ח"מ של 1:1, מחזור מסחר מאוד גדול שמלווה בחדשות שיצאו ביום חמישי באפטר מרקט, פלואוט לא קטן של 109 מליון מניות 1.4 מיליארד דולר בשווי שוק ו12% שורטיסטים במנייה.

 

ZSAN

ביום שישי עולה ב26%, יוצאת מתחתית משמעותית בגרף, המנייה נסחרת ביום שישי לאחר כנס שבו השתתפה, קצב ח"מ צריך מעט להתייצב עומד על 1:3, פלואוט לא גדול של 17 מליון מניות ו36 מליון דולר בשווי שוק, 9% שורטיסטים במנייה, חשוב לקחת בחשבון את דוחות הSEC במנייה אשר מצביעים על דילול פעיל במניה.

 

INMD

הנפקה טרייה מלווה בחדשות ודוחות, פלואט סופר נמוך של 5 מליון מניות ו933 מליון דולר בשווי שוק, אין הרבה שורטיסטים במנייה, עולה ביום שישי ב8.9% בקצב ח"מ טוב, בגרף יומי אפשר לראות את העצירה בגרף אחרי גל המימושים והתבססות של כמה ימים על תמיכות, בגרף השבועי אפשר לראות את השבירת כשל על הנמוך של שבוע קודם וסיימה בגבוהים, להמשך מעקב אחר תנועת מחיר ברורה, המנייה יודעת לזוז אבל לוקח לה זמן לפתח מחזורי מסחר וצריך לקחת את זה בחשבון.

 

MDCO

אחרי שיצאה מטווחי התבססות בשבוע שעבר בעקבות חדשות ולא הצליחה לייצר המשכיות אבל כן שמרה על תמיכות, ביום שישי עולה ב2.2% בקצב ח"מ טוב של 1:1.5, 28% שורטיסטים במנייה ו76 מליון מניות בפלואוט, שווי שוק לא קטן בכלל של 4.2 מיליארד דולר, ביום שישי מוציאה החברה עדכון של כנס שבו תשתתף מחר, צריך להמשיך לעקוב השבוע אחר ההתפתחויות לפני ואחרי הכנס.

 

KPTI

ממשיכה לדחוף קדימה גם ביום שישי, ראינו השבוע את העצירה בגרף, בגרף שבועי אפשר לראות אחרי שבועיים אדומים במנייה אפשר לראות את השבירת כשל והסיום בחזרה למעלה, מסיימת את השבוע ממש על נקודות מפתח, 22% שורטיסטים במנייה ו50 מליון מניות בפלואוט שווי שוק של 655 מליון דולר.

 

ARWR

מניית ביוטכנולוגיה, מהרשימות הרחבות, אחרי כמה ימים ירוקים, ביום שישי ממשיכה לדחוף קדימה עולה בעוד 2.2% של עלייה, 87 מליון מניות בפלואוט ו18% שורטיסטים במניה, שווי שוק לא קטן של 2.9 מיליארד דולר, אפשר לראות בגרף השבועי אחרי כמה שבועות של ירידות במנייה, קיבלנו עצירה על תמיכות ברורות בגרף, שבירת כשל וסיום בגבוהים כולל פריצה, מספר דיווחים במנייה, כנסים בדרך בנוסף לכנס שהשתתפה בו בסופ"ש האחרון.

 

***אין באמור המלצה לקניה או מכירה של ניירות ערך, הכותב עשוי להחזיק בנייר וזהו אינו תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו האישיים של כל משקיע או סוחר

הראה עוד

כתבות מאותו תחום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close