וול סטריט

סקירה יומית- המניות החמות של וול סטריט (08 באוקטובר 2019)

PFNX
מזנקת אתמול ב18% בעקבות חדשות על אישור FDA, מנייה לא גדולה עם 289 מליון דולר בשווי שוק ו29 מליון מניות בפלואט אין כמעט שורטיסטים, עולה בקצב ח"מ טוב סביב 1:1, נסחרת אתמול במחזור שיא כל הזמנים, חשוב לשים לב שבתוך היום לא מייצרת תנועת משמעותית/

 

AVYA

ממשיכה לדחוף קדימה אתמול ומסיימת עם עלייה של 5.8%, מגיעה לנקודות התנגדות בגרף יומי, פלואט של 103 מליון מניות ו11.9% שורטיסטים במנייה, צריך לחכות למשהו ברור ולהמשכיות מומנטום חיובי במנייה.

 

ZYXI
אתמול המנייה פתחת עם פריצת כשל על נקודת המפתח ומייצרת דיפ חזק כלפי מטה, נעצרת על תמיכות בגרף תוך יומי ומסתובבת כלפי מעלה, מסיימת בירידות קלות של 0.5%, הייתה הרבה יותר נמוך, להמשך מעקב האם נראה כאן היפוך וחזרה לגבוהים ואפילו פריצה אחרי הדיפ החזק אתמול.

 

ALLK
אחרי הזינוק בתחילת אוגוסט בעקבות עדכון על ניסוייים קליניים, המנייה לא מצליחה לייצר המשכיות והולכת ימינה ומתבססת על הגבוהים במשך כמה חודשים, אתמול המנייה שוברת כלפי מטה ויוצאת מטווחי ההתבססות, 15% שורטיסטים במנייה ו43 מליון מניות בפלואט יכולים ללבות את התנועה לשני הכיוונים, צריך לקחת בחשבון את המחזורים הנמוכים במנייה, אתמול סיימנו עם מחזור של 429 מליון מניות בלבד שזה, צריך להמשיך ולעקוב לראות האם נכנסים מחזורים והאם נמשיך לראות את המנייה שוברת כלפי מטה.

 

SPWR
פותחת אתמול חזק כבר בפרה מרקט בעקבות חדשות על הסכם שיתוף פעולה , על פניו הודעה חיובית, אבל המנייה לא מצליחה לייצר המשכיות עם פתיחת המסחר ויורד חזק למטה ומסיימת על איזורי תמיכה עם ירידה של 3.7%, כבר שבועיים כמעט שהמנייה מתממשת בחדות, המבחן הוא לראות את המנייה מתמודדת עם התמיכות על איזורי 9.80-10$ והאם נקבל המשכיות כלפי מטה.

 

MAXR
המנייה מזנקת אתמול ב10.45% של עלייה בקצב ח"מ טוב של סביב 1:2, 58 מליון מניות בפלואט, 485 מליון דולר בשווי שוק ו16.6% שורטיסטים במנייה, אתמול יוצאות חדשות על חוזה של 14.2 מליון דולר שהוענק לחברה, חשוב לקחת בחשבון את הגרף היומי עם לא מעט התנגדויות וחולשה על נקודות מפתח כאשר המנייה לא מצליחה לפרוץ ולייצר המשכיות.

 

***אין באמור המלצה לקניה או מכירה של ניירות ערך, הכותב עשוי להחזיק בנייר וזהו אינו תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו האישיים של כל משקיע או סוחר

הראה עוד

כתבות מאותו תחום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close