חדשות היום

פותחים את היום במגמה מעורבת בשווקים, לאחר הורדת הריבית בארה"ב ; צוותי משא ומתן ימשיכו את השיחות ביניהם מחר

תמונת מצב השווקים-

 


 

חדשות היום

✔ משרד המסחר של סין מסר היום כי צוות המשא ומתן שלהם ישוחח מחר טלפונית אל מול מקביליהם בארה"ב להמשך המגעים כחלק מההגעה להסכם סחר- "משלחות המשא ומתן בסין ובארה"ב נשארות בתקשורת הדוקה, ונכון לעכשיו ישנה התקדמות בנושא. שני הצדדים ימשיכו בשיחות ביניהם כמתוכנן במקור". ההודעה מגיעה לאחר הידיעה לפיה צ'ילה מבטלת את הפסגה אשר תוכננה בנובמבר עקב הפגנות מקומיות. בפסגה הנשיא טראמפ ומקבילו שי ג'ינפינג היו צפויים להיפגש ולדון בהסכם הסחר.

✔ קאו דרונג, ראש לשכת המסחר בסין, אמר כי סין יכולה להסיר תעריפים נוספים שהוטלו עוד משנה שעברה על מוצרי החקלאות בארה"ב ובכך להקל על היבואנים בקניית סחורות בשווי של 50 מיליארד דולר, כפי שהתחייבה המדינה- "מה שהממשלה יכולה לעשות זה להסיר את התעריפים הנוספים, שני הצדדים צריכים לעשות זאת. לאחר מכן ניתן לתת לחברות לבצע את הרכישות". עוד הוסיף כי היעד אשר עומד על 40-50 מיליארד דולר הוא "גבוה מאוד" ולא ניתן להבטיח כי זה יתבצע.

✔ הלשכה הלאומית לסטטיסטיקה בסין פרסמה היום כי הצמיחה במגזר הייצור חלשה מהצפוי- מדד מנהלי הרכש במגזר הייצור ירד ל-49.3 נקודות באוקטובר, לעומת 49.8 נקודות בספטמבר, והגיע לשפל של שמונה חודשים, לאחר ירידה חודשית שישית ברציפות. מדד מנהלי הרכש במגזר הלא-יצרני ירד ל-52.8 באוקטובר מ-53.7 בספטמבר, הרמה הנמוכה ביותר מאז פברואר 2016.

✔ אפל (סימבול: AAPL) רשמה ההכנסות של 64 מיליארד דולר- מעל לתחזית האנליסטים להכנסות של 62.9 מיליארד דולר. בשורה התחתונה החברה עקפה את תחזית האנליסטים והציגה רווח של 3.03 דולרים למניה או רווח נקי כולל של 13.7 מיליארד דולר. תחזית האנליסטים הייתה לרווח של 2.8 דולרים. החברה צופה כי ברבעון הרביעי ההכנסות יסתכמו ב-85.5-89.5 מיליארד דולר, בהשוואה לתחזיות האנליסטים להכנסות של 86.9 מיליארד דולר.

✔ פייסבוק (סימבול: FB) רשמה הכנסות של 17.6 מיליארד דולר, צמיחה שנתית של 29% ומעל ציפיות האנליסטים להכנסות של 17.4 מיליארד דולר. הרווח למניה הסתכם ב 2.1 דולר – מעל הציפיות לרווח של 1.9 דולר. מספר המשתמשים היומיים עומד על 1.62 מיליארד, מעל הציפיות ל-1.61 מיליארד משתמשים, ומספר המשתמשים הפעילים בחודש הוא 2.45 מיליארד, בהתאם לציפיות.

✔ הבנק המרכזי של יפן שמר על המדיניות המוניטרית יציבה היום, כצפוי, והותיר את שיעור הריבית על 0.1%, אך איתת שהוא עשוי להוריד את הריבית בעתיד, והדגיש את החשש מפני סיכונים מסוימים אשר עלולים לפגוע בהתאוששות הכלכלית של המדינה. עוד הודיע כי נשאר עם ההתחייבות לרכישת אג"ח ממשלתיות כך שאחזקותיה יגדלו בקצב שנתי של בערך 80 טריליון ין (736 מיליארד דולר).

 

 

 


 

חופשות בבורסות

שבוע 44

27-28/10/2019-

בורסות מלזיה, הודו וסינגפור- פסטיבל דיפאוולי

28/10/2019-

בורסת יוון- יום האוחי

בורסת ניו-זילנד- יום העבודה

בורסת קפריסין- יום לאומי

בורסת צ'כיה- יום העצמאות

28-29/10/2019-

בורסת טורקיה- יום הרפובליקה

31/10/2019-

בורסות סלובניה וצ'ילה- יום הרפורמציה

01/11/2019-

בורסות הונגריה, ליטא, מאוריציוס, סלובניה, סלובקיה, פולין, פיליפינים, פרו, צ'ילה, קרואטיה ואקודור- יום כל הקדושים

 


 

הנפקות

 


 

אישורי FDA

 כנסי ביוטכנולוגיה

 

 


נתוני מאקרו

 

 


 

פרסום דו"חות פיננסיים

 

***אין באמור המלצה לקניה או מכירה של ניירות ערך, הכותב עשוי להחזיק בנייר וזהו אינו תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו האישיים של כל אדם

הראה עוד

כתבות מאותו תחום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close